Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? “Stand-Up”

? ? Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de doğmuştur. Hasan Can Kaya, senarist, ve stand-up sanatçısıdır. BKM’de düzenlenen gösterilerle tanınan ve bilinen komedi programlarında senaristlik yapan Hasan Can Kaya, şimdi “” isimli YouTube kanalı ile daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. ? ? ? Hesabı Ne? tüm bu soruları sizler için araştırdık. İşte Hasan Can Kaya’nın Biyografisi…

Hasan Can Kaya
Hasan Can Kaya, Hasan Can Kaya Kimdir, Kaç Yaşında, , , YouTube

Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hasan Can Kayanın Hayatı

Hasan Can Kaya, , sahne sanatçısı ve senaristtir. 16 Aralık 1989’da İstanbul Güngören’de doğan ve burada büyüyen Hasan Can Kaya şu anda 31 yaşındadır. Küçük yaşlarda sokak aralarında top oynayarak büyüyen Hasan Can Kaya, lise yıllarında ilk kez tiyatroya gitmiş ve o yıllarda tiyatrocu olmaya karar vermiştir. Film setlerinde çalışarak bir kaç yıl geçiren Hasan Can Kaya daha sonraları senaristliğe başlamıştır. Piyasada senaristlik yapan ve çok sayıda engel ile karşılaşan Hasan Can Kaya, mesleğinden vazgeçmemiş ve tutkusunu kaybetmemiştir. BKM’de ve Leman Beşiktaş’ta uzun yıllar gösterilere çıkan Hasan Can Kaya, herkes tarafından bilinen programlara senaryo yazarlığı yapmıştır.”1 Kadın 1 Erkek” adlı programnın senaryo yazarlığını üstlenirken senaryo ekibinde ki arkadaşlarının cesaretlendirmesi ile stand-up yapmaya başladı.

Konuşanlar Talk Show Programı

İnsanları gerçekten eğlendirmeyi ve güldürmeyi bilen Hasan Can Kaya, seyircilerden aldığı olumlu geri dönüşler ile senaryo yazarlığını bırakarak komedyenliğe odaklanmıştır. Ocak 2020’de ekranlardaki İlk kişisel projesi olan “Konuşanlar Talk Show”un çekimlerine başlamış ve 12 Mayıs 2020’de YouTube’da ilk bölümünü yayınlamıştır. Kısa sürede YouTube’da beğenilen programlardan olan “Konuşanlar” isimli program YouTube üzerinden 3 Aylık bir sürede 10 Milyon izlenme alarak kendini kanıtlamıştır.

Hasan Can Kaya Instagram

Konuşanlar Talk Show programı gönüllü bir ekip ile oldukça düşük maliyete gerçekleştirilirken, ekip arkadaşlarını ve seyircilerini de unutmayan Hasan Can Kaya, onları çok sevdiğini ve her zaman beraber olacaklarını söylemiştir.

Hasan Can Kaya, şu anda kendi adına YouTube’da konuşanlar isimli kanalında tek kişilik stand-up gösterileri düzenliyor. Gösterilerini YouTube üzerinden “konuşanlar” isimli YouTube kanalında yayınlayan Hasan Can Kaya’ın son zamanlarda popülaritesini arttırmıştır.

Hasan Can Kaya

Konuşanlar isimli programın yeni bölümleri her salı günü saat 15:00’da YouTube’dan yayınlanmaktadır. Ek bir bilgi olarak Hasan Can Kaya’nın gösterilerinde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Konuşanlar Hasan Can Kaya, Konuşanlar yeni bölüm
Konuşanlar Hasan Can Kaya, Konuşanlar yeni bölüm

Stand-up gösterilerinde seyircisini gösteriye dahil ederek mizah yapan Hasan Can Kaya’nın Youtube’de 165 Bin abonesi bulunmaktadır. İzleyici kitlesi oldukça hızlı genişleyen ve biletleri yok satan komedyen, geleceğin ’ı olarak görülmektedir.

Hasan Can Kaya’nın gösteri biletleri için Biletix linki için tıklayın. Hasan Can Kaya’nın instagram hesabı için tıklayın. Hasan Can Kaya YouTube Kanalı İçin Tıklayınız.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja