İç Mimar Berna Kimdir? Berna Acar Kasırga Kimdir?

İç Mimar Berna ? ? ?

İç Mimar Berna olarak tanınan İç Mimar 1991 doğumlu ve 28 yaşındadır. 2014 yılında Bilkent İç Mimarlık bölümü mezunu olan İç Mimar Berna aslen Kastamonulu’dur. Fakat ’da yaşamaktadır.

İç Mimar Berna - Berna Acar
İç Mimar Berna – Berna Acar Kasırga

Sürekli günceli takip ettiğini ve kendini geliştirdiğini söyleyen Berna Acar Kasırga, Serkan Kasırga ile evli ve video çekimlerini eşi ile birlikte yürütüyor. İç Mimar Berna, hesabından yaptığı ev ve ofis gezileri yaparak tasarımları değerlendiriyor. kanalında İç Mimar Berna ismini kullanan Berna Acar Kasırga’nın şirketinin ismi de “İç Mimar Berna”. Babası’da inşaat sektöründe yer alan Berna Acar Kasırga ’da yaşıyor ve örnek daireleri de gezerek değerlendiriyor. Ev turu yaparak milyonlara hitap eden İç Mimar Berna, kanalının işlerinde de artış yaşattığını söylüyor.

İç Mimar Berna
İç Mimar Berna ?

İç Mimar Berna, Mutfak, Salon, Yatak Odası ve ev ile ilgili her bölüm ve köşe için tasarım ve uygulama hizmetleri vermektedir. Youtube kanalında 216 bin aboneye sahip olan İç Mimar Berna’nın videoları ise genellikle 1 milyondan fazla izlenmektedir.

İç Mimar Berna Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu
İç Mimar Berna Kimdir, , , Ne Mezunu

Kendin Yap yani “DIY” videoları’da çeken İç Mimar Berna, kısa süre önce eşi ile beraber tasarladığı karavanı’da tanıtmıştır. 5 yıd

İç Mimar Berna - Berna Acar Kasırga
İç Mimar Berna – Berna Acar Kasırga

İç Mimar Berna yani Berna Acar Kasırga kendi evini de tanıtmış, ve kendisi ile ilgili merak edilen soruları cevaplamıştır. İşte O Video ve Berna Acar’ın YouTube Kanalı

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja