Ebru Baki Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Evli Mi?

Habertürk adlı televizyon kanalında Müdürü olan , izleyiciler tarafından merak ediliyor. Her sabah 09.00 -12.00 arasında Habertürk’te Para Gündem programını sunan ?, Nereli?, Kaç Yaşında?, Boyu Kaç?, Eşi Kim?, Evli Mi?.

Ebru Baki Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Evli Mi, Boyu Kaç, Eşi Kim
Ebru Baki Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Evli Mi, Boyu Kaç, Eşi Kim

Ebru Baki Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Eşi Kim? Biyografisi ve Hayatı

Ebru Baki Gazeteci ve Yazardır. 1 Ocak 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Baki şu anda 47 yaşındadır. 1.68cm boyundaki Ebru Baki, Habertürk Ekonomi Müdürüdür. Ek olarak başarılı bir eğitim hayatına ve kariyere sahip olan Ebru Baki, İstanbul’da eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü birincilikle bitirerek tamamlamıştır.

Ebru Baki, Habertürk TV Ekonomi Müdürü
Ebru Baki,

İlk olarak Hürriyet Gazetesinde stajyer ve muhabir olarak gazetecilik hayatına atılmıştır. Daha sonra hayatına ise yine Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Uluslararası İktisat bölümünü okuyarak devam etmiştir. Eğitim hayatında ise ödüller ve burslara da layık görülmüştür. Ebru Baki daha sonra isimli televizyon kanalında ekonomi haberlerini sunmaya başlamıştır. Ayrıca CNN Türk’te “Parametre” ve “Ebru ile Pazarlık” adlı programı sunmuştur. 2018 yılında Doğan Medya’nın el değiştirmesi ile birlikte CNN Türk’ten Haber Türk kanalına geçmiştir. Haber Türk kanalında her sabah 09.00 -12.00 arasında Habertürk’te Para Gündem programını sunmaya başlamıştır. Bu programda alanında akademisyenlerin yanı sıra yazar ve gazetecileri konuk etmektedir. “Para Gündem” adlı programda uzun bir süre gazeteci ’i konuk etmiştir. Ebru Baki programlarında yaptığı yorumlar ile beğenilmiş ve halk tarafından benimsenmiştir. Ayrıca Ebru Baki bekardır.

Ebru Baki Kimdir, Biyografisi ve Hayatı
Ebru Baki Kimdir, Biyografisi ve Hayatı

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.