Ümitcan Uygun Aleyna Çakır’ın Ailesinin Yaşadığı Kırşehir’e Gitti!

’ın şüpheli ölümü ile ilgili Ümitcan Uygun hala tutuklanmazken, ölüm tehdidi yağdırdığı ailenin memleketi ’e gidip fotoğraf çektirdi. ’ın babası “ben elimde silahla fotoğraf çektirsem 20 yıl yerim” derken, annesi de delillerin karartıldığını söyledi.

Ümitcan Uygun, Aleyna Çakır'ın Ailesinin Memleketine Gitti
Ümitcan Uygun, Aleyna Çakır’ın Ailesinin Memleketine Gitti

’nın Keçiören ilçesinde 3 Haziran 2020 tarihinde bir evde ölü olarak bulunan Aleyna Çakır’ın ölümü halen araştırılıyor. Aleyna Çakır’ın ailesi telefonla arandıklarını ve tehditlere maruz kaldıklarını söyledi. Son olarak ise Ümitcan Uygun’un, Aleyna Çakır’ın ailesinin yaşadığı ile giderek il sınırı levhasının önünde fotoğraf çekilmesi ve üzerinden paylaşması aileyi yıktı. Konuyla ilgili konuşan Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen, Ümitcan Uygun’un elinde silahlarla tehditler savurarak gezdiğini ifade ederek, “ben elimde silahla fotoğraf çektirsem 20 yıl yerim” dedi.

Aile Tehdit Ediliyor!

Ümitcan Uygun’un, Aleyna Çakır’ın ailesinin yaşadığı ’e giderek il sınırı levhasının önünde fotoğraf çekilmesi ve bunu hesabı üzerinde paylaşması büyük tepki çekti. Konuyla ilgili ’ye konuşan Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen, Ümitcan Uygun’un elinde silahlarla tehditler savurarak gezdiğini ifade etti. Aile sadece aracılığı ile birçok suç işleyen Ümitcan Uygun’un tutuklanmasını istiyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja