Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? “Stand-Up”

Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de doğmuştur. Hasan Can Kaya, senarist, komedyen ve stand-up sanatçısıdır. BKM’de düzenlenen gösterilerle tanınan ve bilinen TV komedi programlarında senaristlik yapan Hasan Can Kaya, şimdi “Konuşanlar” isimli YouTube kanalı ile daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hasan Can Kaya Instagram Hesabı Ne? tüm bu soruları sizler için araştırdık. İşte Hasan Can Kaya’nın Biyografisi ve Yaşamı…

Hasan Can Kaya
Hasan Can Kaya, Hasan Can Kaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Konuşanlar, Konuşanlar YouTube

Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hasan Can Kaya’nın Hayatı

Hasan Can Kaya, komedyen, sahne sanatçısı ve senaristtir. 16 Aralık 1989’da İstanbul Güngören’de doğan ve burada büyüyen Hasan Can Kaya şu anda 31 yaşındadır. Küçük yaşlarda sokak aralarında top oynayarak büyüyen Hasan Can Kaya, lise yıllarında ilk kez tiyatroya gitmiş ve o yıllarda tiyatrocu olmaya karar vermiştir. Film setlerinde çalışarak bir kaç yıl geçiren Hasan Can Kaya daha sonraları senaristliğe başlamıştır. Piyasada senaristlik yapan ve çok sayıda engel ile karşılaşan Hasan Can Kaya, mesleğinden vazgeçmemiş ve tutkusunu kaybetmemiştir. BKM’de ve Leman Kültür Beşiktaş’ta uzun yıllar gösterilere çıkan Hasan Can Kaya, herkes tarafından bilinen programlara senaryo yazarlığı yapmıştır.”1 Kadın 1 Erkek” adlı programnın senaryo yazarlığını üstlenirken senaryo ekibinde ki arkadaşlarının cesaretlendirmesi ile stand-up yapmaya başladı.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Talk Show Programı

İnsanları gerçekten eğlendirmeyi ve güldürmeyi bilen Hasan Can Kaya, seyircilerden aldığı olumlu geri dönüşler ile senaryo yazarlığını bırakarak komedyenliğe odaklanmıştır. Ocak 2020’de ekranlardaki İlk kişisel projesi olan “Konuşanlar Talk Show”un çekimlerine başlamış ve 12 Mayıs 2020’de YouTube’da ilk bölümünü yayınlamıştır. Kısa sürede YouTube’da beğenilen programlardan olan “Konuşanlar” isimli program YouTube üzerinden 3 Aylık bir sürede 10 Milyon izlenme alarak kendini kanıtlamıştır.

Hasan Can Kaya Instagram
Hasan Can Kaya Instagram

Konuşanlar Talk Show programı gönüllü bir ekip ile oldukça düşük maliyete gerçekleştiriliyordu. Ekip arkadaşlarını ve seyircilerini de unutmayacağını söylemişti. Ayrıca onları çok sevdiğini ve her zaman beraber olacaklarını söylemiştir.

Hasan Can Kaya, eskiden kendi adına YouTube’da konuşanlar isimli kanalında tek kişilik stand-up gösterileri düzenliyordu. Gösterilerini “konuşanlar” isimli YouTube kanalında yayınlayan Hasan Can Kaya’ın popüşaritesi artmıştı.

Hasan Can Kaya

Konuşanlar isimli programın yeni bölümleri her salı günü saat 15:00’da YouTube’dan yayınlanmaktaydı. Ek bir bilgi olarak Hasan Can Kaya’nın gösterilerinde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Konuşanlar Hasan Can Kaya, Konuşanlar yeni bölüm
Konuşanlar Hasan Can Kaya, Konuşanlar yeni bölüm

Hasan Can Kaya Stand-up gösterilerinde seyircisini gösteriye dahil ederek mizah yapıyordu. Youtube’de 165 Bin abonesi bulunmaktaydı. İzleyici kitlesi oldukça hızlı genişleyen ve biletleri yok satan komedyen, geleceğin Cem Yılmaz’ı olarak görülmekteydi. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen ile yaptığı anlaşma sonrası izleyici kitlesini oraya taşımaya çalışmıştır.

Hasan Can Kaya Cem Yılmaz’la Buluştu!

Geleceğin Cem Yılmaz’ı diye bahsedilen Hasan Can Kaya ile Cem Yılmaz ile buluştu. Instagram hesabı üzerinden Cem Yılmaz ile birlikte fotoğraf paylaştı. Kaya, fotoğrafın altına buluştuk:) @Cmylmz yazdı.

Hasan Can Kaya, Cem Yılmaz
Hasan Can Kaya, Cem Yılmaz

Hasan Can Kaya’nın instagram hesabı için tıklayın.

YouTube Kanalı İçin Tıklayınız.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.