Başarılı Sunucu Müge Anlı’nın Hayat Hikayesi

Müge Anlı Kimdir? 

ATV’de Yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile Türk Televizyonlarının en çok beğenilen ve takip edilen programlarından birinin yapımcısı Müge Anlı, 19 Aralık 1973 (43) tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesin’den mezun oldu.

Müge Anlı Kimdir, Müge Anlı Kaç Yaşında, Müge Anlı Kızı ve Eski Eşi
Müge Anlı Kimdir, Müge Anlı Kaç Yaşında, Müge Anlı Kızı ve Eski Eşi

Hukuk alanında yüksek lisans yapan Müge Anlı şimdiye kadar bir çok cinayeti ortaya çıkardı ve yakınlarını arayanların kavuşmasına yardımcı olan Anlı’nın, özel hayatı ile ilgili çok fazla bilgi mevcut olmamasını rağmen 2008 yılında Burhan Akdağ’dan bir kız çocuğu sahibi oldu. Müge Anlı’nın kızının adı Lidya Müge Akdağ, babasının adı ise İhsan Anlı’dır. Müge anlı eski eşi ile olaylı bir boşanma süreci yaşamış ve bu konuda büyük bir mücadele vermiştir. Hukuk okuyarak yüksek lisansını yapan Müge Anlı Avukat olmayı istemektedir. 1999 yılında Müge Anlı’nın düğününde çekillmiş bir fotoğrafıda sizlerle paylaşıyoruz.

Müge Anlı Eski Kocası, Burhan Akdağ
Müge Anlı Eski Kocası, Burhan Akdağ

Müge Anlı’nın Kariyeri 

Bu programın dan önce bir çok programda sunmuş olan Anlı televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başladı. Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı ve bir yıl sürdürdü. Aynı programa Düdek Cenk Eren’le FOX’ta, Anlı ise Pakize Suda ile beraber Kanal D’de devam etmiştir.

Müge Anlı 14 Yıllık Tecrübesini Aktardı
Müge Anlı 14 Yıllık Tecrübesini Aktardı

Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; daha sonra Atv’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programı Atv’de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. Özel hayatı ile ilgili çok fazla bilgi edinilmese de bir kızı ve çok sevdiği bir köpeği bulunmaktadır.

Müge Anlı Kaç Yaşında ?

Müge Anlı’nı yaşı merak edilen seyircileri ve takipçileri tarafından çok merak edilen bir konu ve hiç göstermediği de aşikar. Müğe Anlı 43 yaşında ve 1.64 boyunda başarılı bir sunucudur. Bir kız çocuğu bulunan ve yıllardır ekranlardan uzak tutan Müge Anlı, 2008 den bu yana yaklaşık 10 yıldır Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapıyor.

Müge Anlı Kimdir? , Kaç Yaşında?, Nereli? Hayatı, Eski Eşi ve Kızı

Kendi sitesinde ise şu bilgiler yer almaktadır :

“Müge Anlı Türk Televizyonlarında sunduğu programlar ile bir Fenomen haline gelmiştir. Daha önceleri magazin haberleriyle uğraşan Müge Anlı şimdilerde araştırmacı yönünü ortaya koyarak rakiplerinden çok farklı programlar ortaya koymaktadır. Başarısının sırrı haksızlıklarla mücadele etmesi ve tam bir Türk kadını profili çizmesidir. Ayrıca televizyonculuktan arta kalan zamanlarında Türk Sanat Müziği ile uğraşmakta şarkılar seslendirmektedir.”

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.