Zeynep Bastık Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Zeynep Bastık Kimdir? Zeynep Bastık Eğitim Hayatı, Zeynep Bastık Nereli?, Zeynep Bastık Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Zeynep Bastık Hayatı ve Biyografisi…

Youtube’da şarkıları ile gün geçtikçe ünlenen Zeynep Bastık, kimi kaynaklara göre 5 mayıs 1991 yılında  kimi kaynaklara göre ise 8 Temmuz 1991 yılında doğmuştur. Doğal olarak burcunu merak edenler için kesin bir şey söylemeyeceğiz fakat boğa burcu olduğunu biraz daha güvenilir olan kaynak yazmıştır. Zeynep Bastık’ın şu anda bilinen bir sevgilisi olmasa da eski aşkları ile gündemde olmuştur.

Zeynep Bastık Kimdir ? Zeynep Bastık Eğitim Hayatı, Zeynep Bastık Nereli ?, Zeynep Bastık Kaç Yaşında? Zeynep Bastık Hayatı ve Biyografisi

İzmir’li olan Zeynep Bastık lise eğitimini bitirdikten sonra üniversite eğitimine zamanı olmadığını söylemiş ve üniversite eğitimi almayarak Murat Dalkılıç’ın vokalisti olarak İstanbul’a gelmiştir.

Zeynep Bastık Murat Dalkılıç Düeti
Zeynep Bastık Murat Dalkılıç Düeti

Annesi halk oyunları öğretmeni olan Zeynep Bastık bir ara Anadolu ateşi’in seçmelerine katılmıştır. Zeynep Bastık’ın biyografisini sizler için derledik… İşte Zeynep Bastık Kimdir? tüm ayrıntıları ile Newstr‘de…

Zeynep Bastık Eğitim Hayatı ve Müzikle Tanışması

İstanbul’da doğan Zeynep Bastık, eğitim hayatına İzmir’de başlamıştır. Ortaokul ve Liseyi İzmir’de okumuştur. Müzik hayatı lise yıllarında başlayan Zeynep Bastık, Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak profesyonel müzik hayatına başlamıştır. Üniversite eğitimi almamış bunun yerine erken hayata atılmayı tercih etmiştir.

Zeynep Bastık Kimdir ?
Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep Bastık, daha sonra kendi albümünden çıkış parçası olan Fırça şarkısı ile müzik dünyasına tamamen adım atmıştır. Zeynep Bastık,Murat Dalkılıç’ın ‘Bi Güzellik Yap’ albümündeki ‘Lüzumsuz Savaş’adlı şarkıya yaptığı düet ile tanınan Zeynep Bastık, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Yasak Elma ve Adı Mutluluk dizilerinin kadrosunda yer aldı.

Zeynep Bastık’ın Aşk Hayatı

Zeynep Bastık Sevgilisi
Zeynep Bastık Eski Sevgilisi Rıza Kocaoğlu

Şarkıcı oyuncu Zeynep Bastık daha önce Çukur dizisinde Aliço karakterini canlandıran oyuncu Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştır. objektiflere böyle yansımıştır.

Zeynep Bastık Sevgilisi Rıza Kocaoğlu
Zeynep Bastık Eski Sevgilisi Rıza Kocaoğlu

Zeynep Bastık’ın sevgilisi şu anda ise Tolga Akış’tır. İkili instagram hesabından şu fotoğrafı paylaşmıştır. Zeynep Bastık fotoğrafa birde şu notu düşmüştür. “Nereye dersen, oraya gelirim. Senin olduğun her yer benim evim.. İyi ki doğdun aşkımmm hayatta en sevdiğim şey sensin” işte o fotoğraf ve Zeynep Bastık’ın sevgilisi Tolga Akış…

Zeynep Bastık'ın Sevgilisi, Tolga Akış
Zeynep Bastık’ın Sevgilisi, Tolga Akış

Zeynep Bastık Oyunculuk Hayatı

Oyunculuk hayatında ise Zeynep Bastık, Adı Mutluluk, Sil Baştan gibi diziler ile ekranlarda kendisini göstermeye başlamıştır. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizi ile de izleyicilerin dikkatini çeken Zeynep Bastık, Yasak Elma kadrosunda da yer almıştır.

Zeynep Bastık Oyunculuk Yaşamı
Zeynep Bastık Oyunculuk Yaşamı

Adı Mutluluk ve Sil Baştan dizilerinde rol alan Zeynep Bastık oyunculuk kariyerinin. Fox Tv ekranlarında başladığı söylenilebilir. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Rüya karakterine hayat veren Zeynep Bastık Youtube kanalından akustik müzik yapmakta ve bir çok parçayı seslendirmiştir.

Zeynep Bastık İbrahim Selim İle Bu Gece Programı
Zeynep Bastık İbrahim Selim İle Bu Gece Programı

Zeynep Bastık’ın rol aldığı diziler, filmler ve programlar ise şöyle;

2018– Yasak Elma (İrem) (TV Dizisi) 2018 – Altın Tepsi
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Rüya) (TV Dizisi)
2015 – Adı Mutluluk (Gonca Gül Duran) (TV Dizisi)
2019 –Zeynep Bastık İbrahim Selim ile Bu Gece adlı onedio’un Youtube kanalında programada katılmıştır.

Zeynep Bastık Elidor Reklamında Oynamış ve Bu Reklamdan 2 Milyon Lira Kazandığı İddia Edilmiştir.

Zeynep Bastık

Zeynep Bastık’ın Youtube ve İnstagram Hesapları…

Zeynep Bastık Youtube – İnstagram Hesapları
Zeynep Bastık Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/zeynepbastik/

https://www.youtube.com/channel/UCJWZnZvzKKZAxzS3ENuqbsg

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.