Yeğenler Selim ve Hüseyin Özbay Mustafa Özbay’ı Öldüme Suçundan Tutuklandılar

Yeğenler Selim Özbay ve Hüseyin Özbay Taammüden adam öldürmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiler

MUSTAFA ÖZBAY OLAYINDA NELER OLMUŞTU

ile Tatlısert programında Mustafa Özbay Olayı ile ilgili flaş gelişmeler yaşandı. Isparta İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ve olay yeri inceleme ekipleri yeğenler Selim Özbay ve Hüseyin Özbay'ın evinde sabah saatlerinde inceleme yaptılar. Tüm ev didik didik arandı… Selim Özbay'ın aracı da inceleme ekipleri tarafından incelendikten sonra çekici yardımıyla götürüldü. Narkotik ve kadavra köpekleri de evde bulgular aradı. Toplanan bulgular incelenmek üzere alınmıştı.

Yapılan inceleme sonucu Selim Özbayın bagajında kan izlerine rastlandığı gözlenmiş olup akşam geç saatlerde en az beş kere amcasını evinin önünden geçtiği kamera kayıtlarıyla tesbit edilmiştir. Bu durumda Selimin gece yarısı gelerek Hüseyin'i uyandırması birlikte gitmeleri sabahlara kadar oturup çay içmeleri normal hayatlara aykırı bir şekildir.

Müge Anlı iki kardeşin elbise ve ayakkabılarını yok etmişler. Ayrıca kullandıkları cep telefonlarını dahi yok etmişler. Yeni telefonlarını kullanmaya başlamışlar, Bütün bunlar dikkatleri ve şüpheleri üzerine topluyor.Hayatın doğal akışına uygun değil diyen Müge Anlı  ayrıca gizli bir tanık cezaevinde Hüseyin'in  amcasının paraları aldığı ve vermediği küçük yaştan beri bizleri dövdüğü için cezaevinden çıkınca öldüreceğim söylemesi şüphelerin odağına yerleştiriyor.

Program başlamadan önce Müge Anlı mutlu haftalar diledi.Bu dileklere Rahmi bey, Şevki hocamız ve arif beyde iyi dileklerine katıldıklarını belirttiler

SAVCILIK HAREKETE GEÇİYOR

Müge Anlı bugün yaptığı açıklamada Savcılık harekete geçerek yeğenleri taammüden adam öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiler.Bu olayların duyulmasından sonra İsparta'nın  Deregümü köyü ı ağabey ve çocukların yaptıklarından dolayı ayaklanarak ağabey Hüseyin Özbay'ın evine doğru harekete geçince jandarma güçleri harekete geçerek ı yatıştırdı.

STÜDYODA DUYGULU ANLAR

Stüdyodaki çocuklarına Müge Anlı ne diyeceğimi bilemiyorum gözünüz aydın mı desem geçmiş olsun mu desem sizler çok iyi çocuklarsınız sizleri sevdim,Sizlerle başka şartlar altında tanışmak isterdim dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.