Yasemin Sakallıoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli Boyu Kaç?

, 4.2 milyon takipçisi olan bir fenomenidir. ’de doğan ve Yasemin olarak tanınan bir çok insanın eğlenmek için izlediği bir kişi haline gelmiştir. “Zengo” adlı filmi ile daha da çok merak edilmeye başlanmıştır.

Yasemin Sakallıoğlu, Zengo
, Zengo,

Yasemim Sakallıoğlu ? Boyu Kaç? ? Kaç Kilo? Zengo Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da doğan Yasemin Sakallıoğlu bir çok fenomeni ve ünlüsü içerisinde drama ve oyunculuk eğitimi alan nadir fenomenler içerisinde yer alıyor. 165cm boyunda ve 65 kilo olan Yasemin Sakallıoğlu, taklit yapmaya annesini taklit ederek başlamıştır. Yasemin Sakallıoğlu 2019 Nisan Ayında Burak Yırtar ile nişanlanmıştır.

Yasemin Sakallıoğlu’un Eğitim Hayatı ve Nişanlısı

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir, Nereli, Nşanlısı ve Zengo Filmi
Yasemin Sakallıoğlu Kimdir, , Nşanlısı ve Zengo Filmi

ve Yasemin Sakallıoğlu, Aydın Üniversitesinde Drama ve Oyunculuk eğitimi aldı. üzerinden yayınladığı komedi videoları ile meşhur olan Yasemin Sakallıoğlu, “Karadenizli Yasemin” olarak tanınıp sevildi.

Yasemin Sakallıoğlu

Bu özelliği ile televizyon ve film yapımcılarının ilgilisini çeken Sakallıoğlu, “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı diziye dahil olarak Lütfiye karakterini canlandırdı.

Yasemin Sakallıoğlu ve Nişanlısı Burak Yırtar
Yasemin Sakallıoğlu ve Nişanlısı Burak Yırtar

Yasemin Sakallıoğlu yer aldığı televizyon dizisinin ardından Burak Yırtar’la nişanlandı. “Jet Sosyete” adlı dizide de rol alan Yasemin Sakallıoğlu geleceğin parlak komedyenlerinden olacağının sinyallerini verirken İnstagram hesabında 3 Milyon’a yakın takipçisi bulunurken, kanalıda bulunuyor.

Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar
Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar

Yasemin Sakallıoğlu Zengo Filmini Şahan Gökbakar İle Birlikte Çekti!

Yasemin Sakallıoğlu, Zengo filmi ile ’te kullanıcının beğenisine sunuldu. Yönetmenliğini Şahan Gökbakar üstlendi. Yasemin Sakallıoğlu Şahan Gökbakar ile birlikte “Zengo” adlı filmi Eylül 2020’de izleyiciye sundu.

“Zengo” Filmi – Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu’un Diğer Fotoğrafları

yasemin sakallıoğlu
Yasemin Sakallıoğlu

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja