Yasemin Sakallıoğlu Kimdir ?

? Nereli ? ’un Nişanlısı Kim ? ’un Hayatı ve Kariyeri….

Komedyen , 2.9 milyon takipçisi olan bir fenomeni. Rizeli olan ve karadenizli Yasemin olarak tanınan bir çok insanın eğlenmek için izlediği bir kişi haline gelmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir, Nereli, Nşanlısı ve Zengo Filmi
Yasemin Sakallıoğlu , Nereli, Nşanlısı ve Zengo Filmi

Yasemim Sakallıoğlu Kimdir ?

1988 yılında İstanbul’da doğan Yasemin Sakallıoğlu bir çok fenomeni ve ünlüsü içerisinde Drama ve Oyuncunluk eğitimi alan nadir fenomenler içerisinde yer alıyor. Taklit yapmaya annesini taklit ederek başlayan Yasemin Sakallıoğlu Nisan Ayında Burak Yırtar ile nişanlandı.

Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu’un Hayatı ve Nişanlısı

Komedyen ve Yasemin Sakallıoğlu, Üniversitesinde Drama ve Oyunculuk eğitimi aldı. üzerinden yayınladığı videoları ile meşhur olan Yasemin Sakallıoğlu, Karadenizli Yasemin olarak tanınıp sevildi. Bu özelliği ile televizyon ve film yapımcılarının ilgilisini çeken Sakallıoğlu, “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı diziye dahil olarak Lütfiye karakterini canlandırdı.

Yasemin Sakallıoğlu ve Nişanlısı Burak Yırtar
Yasemin Sakallıoğlu ve Nişanlısı Burak Yırtar

Yasemin Sakallıoğlu yer aldığı televizyon dizisinin ardından Burak Yırtar’la nişanlandı. “Jet Sosyete” adlı dizide de rol alan Yasemin Sakallıoğlu geleceğin parlak komedyenlerinden olacağının sinyallerini verirken İnstagram hesabında 3 Milyon’a yakın takipçisi bulunurken, youtube kanalıda bulunuyor.

Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar
Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar

Yasemin Sakallıoğlu Zengo Filmini Şahan Gökbakar İle Birlikte Çekecek!

Yasemin Sakallıoğlu, bir projesine başlıyor. Yasemin Sakallıoğlu Şahan Gökbakar ile birlikte “Zengo” adlı bir projeye başladı. Zengo adlı filmin 2020’de vizyona girecek.

“Zengo” Filmi – Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu’un Diğer Fotoğrafları

yasemin sakallıoğlu
Yasemin Sakallıoğlu

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.