“Ümitcan Uygun Aleyna Çakır’ı Ben Öldürdüm Sizi de Öldürürüm” Dedi

’nin gündemi yine cinayetleri… 21 Yaşında ki ismini kullanan Keçiören’de ki evinde ölü olarak bulunmuştu. ’ın ailesi Müge Anlı’dan yardım istedi. ’ın ölümü ile ilgili iddiaların odağında ki , programına katıldı. Bir tanık ise ’un “Aleyna’yı Ben Öldürdüm Sizi de Öldürürüm” dediğini söyledi.

Aleyna Çakır, Sema Esen, Ümitcan Uygun
, ,

Aleyna Çakır’ı öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun, programına katıldı. Ümitcan Uygun daha önce Aleyna Çakır’ı bayılana kadar döverek sosyal medyadan canlı yayın yapmıştı. İddiaları yalanlayan Ümitcan Uygun, 21 yaşında ki Aleyna Çakır’ı öldürdüğü ile ilgili suçlamaları reddetti. Fakat Ümitcan Uygun’un sevgilisini zengin iş adamlarına sattığı öğrenilmişti. Ek olarak Müge Anlı, Ümitcan Uygun’un DNA’sı alınarak incelenecek.

Aleyna Çakır’ı Tanıyanlar Konuştu!

Aleyna Çakır’ı tanıyan ev arkadaşı ve evlerine temizliğe gelen konuştu. Canlı yayına katılan arkadaşı Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ın ağzına silah sokup tehdit ettiğini söyle. Evlerine temizliğe gelen ise Aleyna Çakır’ın çok masum ve saf bir kız olduğunu söyledi.

Ümitcan Uygun Aleyna’yı Ben Öldürdüm Sizide Öldürürüm Dedi

Aleyna Çakır'ın Dövüldüğü Görüntüler
Aleyna Çakır’ın Dövüldüğü Görüntüler

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan bir tanık. Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ı ben öldürdüm sizi de öldürürüm dediğini söyledi. Bu açıklamalar sonrası Ümitcan Uygun’un işlediği suçlarla ilgili dosyaların birleştirilmesi ve Ümitcan Uygun’un tutuklanması bekleniyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja