Su El Roman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Jokeria isimli şarkısı ile bir çıkış yakalayan , şarkıcı ve bestecidir. Rafet El Roman’ın kızı olan Su El Roman, 1998 yılında ’da dünyaya gelmiştir. Şu anda Su El Roman 22 yaşındadır. 1.74cm boyunda olan Su El Roman aynı zamanda ’ın da ablasıdır.

su el roman,
Su El Roman , , , Hayatı, Biyografisi

Su El Roman, yeni single çıkarmasının ardından merak edilen isimlerden biri oldu. 4 Milyonu aşkın izlenen Jokeria adlı şarkısı ile büyük bir başarı yakalamış oldu. Durum böyle olunca insanlar Su El Roman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? sorularla meraklarını gidermeye çalışıyorlar.

Su El Roman
Su El Roman

Su El Roman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Burcu Ne?

Su El Roman, şarkıcı ve bestecidir. Su El Roman, 1998 yılında Rafet El Roman ve ’un kızı olarak Almanya’da dünyaya gelmiştir. Başak burcu olan Su El Roman, ayrıca Rafet El Roman’ın kızı ve Şevval El Roman’ın ablasıdır. 24 yaşındaki 1.74 cm boyunda ki genç şarkıcı, yabancı coverları seslendirerek müzik yaşamına adım atmıştır.

Su El Roman Boyu Kaç
Su El Roman Boyu Kaç?

Su El Roman Kariyeri

“Jokeria” isimli şarkısında ise benzer bir yaklaşım izlemiştir. Şu anda 22 Yaşında olan Su El Roman, geçirdiği burun estetiği sonrası da merak edilen isimlerden biri olmuştur. Daha Sonra hesabından paylaştığı cesur pozları ile de ilgi çeken Su El Roman’ın gelecekte çok daha iyi tanınan bir şarkıcı olması ise şaşırtmayacaktır. Su El Roman’nın Instagram hesabı ise şöyle;

Su El Roman, Su El Roman Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç,
Su El Roman, Su El Roman Kimdir?, Kaç Yaşında?, Boyu Kaç?, Hesabı, Jokeria

Instagram Hesabı

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.