Saliha Çalışkan Bulundu Mu? Tuncay Çalışkan Baş Şüpheli!

2,5 yıldır kendisinden haber alınamayan iki çocuk annesi Saliha Çalışkan konusu ile Tatlı Sert programında işleniyor. Saliha Çalışkan olayında ise en büyük şüphe boşanma davası açtığı eşi ’ın üzerinde. Programa bağlanan eniştesi Murat ise ’ın Saliha Çalışkan için “Benim Sülalem Kasap Saliha’yı Keseceğim” dediğini söyledi. Tuncay Çalışkan’ın Saliha Çalışkan’ın kartını kullandığı ortaya çıktı.

Saliha Çalışkan, Tuncay Çalışkan, Müge Anlı, Saliha Çalışkan Kaybı, Mersin Silifke
Saliha Çalışkan, , , Saliha Çalışkan Kaybı,

40 yaşındaki Saliha Çalışkan kaybı ile ilgili baş şüpheli ise boşanma davası açtığı ikinci eşi Tuncay Çalışkan. Tuncay Çalışkan’ın sürekli olarak Saliha Çalışkan’a şiddet uyguladığı ve kıskançlık krizleri geçirdiği iddia edilirken, Saliha Çalışkan’ın yaşadığına dair hiç bir iz yok. Öte yandan Saliha Çalışkan’ın kartının Tuncay Çalışkan tarafından kullanıldığı ortaya çıktı. Programa bağlanan eniştesi Murat ise Tuncay Çalışkan’ın Saliha Çalışkan için “Benim Sülalem Kasap Saliha’yı Keseceğim” dediğini söyledi. Murat bey, iddiaları yalanlayan Tuncay Çalışkan için ise “ben niye iftira atayım yalan söyleyeyim” diye yanıt verdi.

Tuncay Çalışkan, Saliha Çalışkan
Tuncay Çalışkan, Saliha Çalışkan

Tuncay Çalışkan, Saliha Çalışkan’ın Banka Kartını Kullanmış!

2,5 yıldır olan Saliha Çalışkan’ın boşanma davası açtığı eşi Tuncay Çalışkan’ın Saliha’ın kaybolduğu gün banka kartını kullandığı ortaya çıktı. Tuncay Çalışkan’ın tantuniciden ve bir tekel dükkanından alkol alışverişi yaptığı ortaya çıktı. ’in Silifke ilçesinde ortadan kaybolan Saliha Çalışkan’ın eşi Tuncay Çalışkan’ın eşinin kartını nasıl aldığı bilinmezken, Tuncay Çalışkan’ın yaptığına dair görgü şahitleri programını arayarak bilgi verdi.

DNA Testi Yaptırmıştı!

Tuncay Çalışkan’ın Saliha Çalışkan’dan olan çocuğuna DNA testi yaptırdığı da ayrıca ortaya çıkmıştı. Tuncay Çalışkan, programında Saliha Çalışkan’ın nerede olduğunu bilmediğini ve şiddet uyguladığına dair iddiaları kabul etmediğini söylerken, banka kartını kullandığına dair ifadeleri de kabul etmedi.

Saliha Çalışkan’ın Kaybı ve Muhtemel Cinayeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 28 Eylül 2018 yılında ortadan kaybolan 40 yaşında 2 çocuk annesi Saliha Çalışkan aranıyor. Cinayete kurban gittiği düşünülen Saliha Çalışkan’ın kaybolmadan 20 gün önce eski eşi Ali Çelik’ten 13 bin lira tazminat aldığı öğrenildi.

Saliha Çalışkan, Kayıp, Müge Anlı, Saliha Çalışkan Öldürüldü mü,
Saliha Çalışkan, Kayıp, Müge Anlı, Saliha Çalışkan Öldürüldü mü,

Saliha Çalışkan’ın 13 bin liranın bin lirasını oğluna verdiği ve 3 bin lirasını avukat ücreti ödedikten sonra bu paraya 27 aydır dokunmadığı açıklandı. Müge Anlı, Saliha Çalışkan’ın hiçbir sağlık kaydı, banka hesap hareketi veya herhangi bir resmi işlemi olmadığını açıkladı.

Facebook Sayfamızı Takip Edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja