Saliha Çalışkan Öldürüldü Mü? Saliha Çalışkan’ın Başına Ne Geldi?

2 Çocuk annesi Saliha Çalışkan, 25 Haziran 2018 tarihinde Mersin Silifke’de ortadan kayboldu. Yaklaşık 27 aydır kayıp olan 40 yaşındaki Saliha Çalışkan’ın bu süre boyunca bankadan hiç para çekmediği ve hiçbir resmi işlem yapmadığı da ortaya çıktı. 2,5 yıldır haber alınamayan Saliha Çalışkan’a ne oldu? Saliha Çalışkan olayından boşanma davası açtığı eşi ve annesi konuştu.

Saliha Çalışkan Olayı, Tuncay Çalışkan, Müge Anlı, Mersin, Zeynep Kızılyar
Saliha Çalışkan Olayı, Tuncay Çalışkan, Müge Anlı, Mersin, Zeynep Kızılyar

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 28 Eylül 2018 yılında ortadan kaybolan 40 yaşında 2 çocuk annesi Saliha Çalışkan aranıyor. Cinayete kurban gittiği düşünülen Saliha Çalışkan’ın kaybolmadan 20 gün önce eski eşi Ali Çelik’ten 13 bin lira tazminat aldığı öğrenildi.

Saliha Çalışkan Öldürüldü Mü?

Saliha Çalışkan’ın 13 bin liranın bin lirasını oğluna verdiği ve 3 bin lirasını avukat ücreti ödedikten sonra bu paraya 27 aydır dokunmadığı açıklandı. Müge Anlı, Saliha Çalışkan’ın hiçbir sağlık kaydı, banka hesap hareketi veya herhangi bir resmi işlemi olmadığını açıkladı.

Saliha Çalışkan, Kayıp, Müge Anlı, Saliha Çalışkan Öldürüldü mü,
Saliha Çalışkan, Kayıp, Müge Anlı, Saliha Çalışkan Öldürüldü mü,

Saliha Çalışkan’ın cinayete kurban gitmiş olabileceği düşünülüyor. Saliha Çalışkan’ın 18 yaşında ki oğlu Serdar Çelik annesinin üvey babasından şiddet gördüğünü söylerken, Müge Anlı’da annesini arıyor.

Eski Eş Tuncay Çalışkan Baş Şüpheli

Saliha Çalışkan kaybı ile ilgili baş şüpheli ise boşanma davası açtığı ikinci eşi Tuncay Çalışkan. Tuncay Çalışkan’ın sürekli olarak Saliha Çalışkan’a şiddet uyguladığı ve kıskançlık krizleri geçirdiği iddia edilirken, Saliha Çalışkan’ın yaşadığına dair hiç bir iz yok.

Tuncay Çalışkan, Saliha Çalışkan
Tuncay Çalışkan, Saliha Çalışkan

Tuncay Çalışkan’ın Saliha Çalışkan’dan olan çocuğuna DNA testi yaptırdığı da ayrıca ortaya çıktı. Tuncay Çalışkan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Saliha Çalışkan’ın nerede olduğunu bilmediğini ve şiddet uyguladığına dair iddiaları kabul etmediğini söyledi.

Tuncay Çalışkan, Saliha Çalışkan’ın Banka Kartını Kullanmış!

2,5 yıldır kayıp olan Saliha Çalışkan’ın boşanma davası açtığı eşi Tuncay Çalışkan’ın Saliha’ın kaybolduğu gün banka kartını kullandığı ortaya çıktı. Tuncay Çalışkan’ın tantuniciden ve bir tekel dükkanından alkol alışverişi yaptığı ortaya çıktı. Mersin’in Silifke ilçesinde ortadan kaybolan Saliha Çalışkan’ın eşi Tuncay Çalışkan’ın eşinin kartını nasıl aldığı bilinmezken, Tuncay Çalışkan’ın alışveriş yaptığına dair görgü şahitleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programını arayarak bilgi verdi.

Saliha Çalışkan’ın Annesi Zeynep Kızılyar Konuştu!

Kayıp 40 yaşında ki Saliha Çalışkan’ın annesi Zeynep Kızılyar, kızının ip almak için gittiğini fakat bir daha gelmediğini söyledi. Saliha Çalışkan’ın annesi kızının son olarak Bayram isimli bir kişi ile konuştuğunu ve emniyetten beraber olduklarını öğrendiğini söyledi. Kızının nasıl ortaya çıkacağını bilemediğini söyleyen anne 2,5 yıldır hiç bir haber alamadığını söyledi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.