Ozbi Kimdir? Onur Dursun Kimdir?

“Ozbi” ? Ozbi ? Ozbi ? Ozbi’nin Sevgilisi Var Mı? ? Ozbi Evli Mi?

“Ozbi” adı ile tanınan ve şarkıcıdır. ’de 2020 yılında şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan “Ozbi” adını kullanan Onur Dursun’un biyografisini sizler için hazırladık.

Ozbi Kimdir, Ozbi Kaç Yaşında,
, Ozbi ,Ozbi’nin Sevgilisi, Onur Dursun, Onur Dursun Kimdir, Onur Dursun , Onur Dursun Kaç Yaşında, Onur Dursun’un Sevgilisi,

“Ozbi” adını kullanan rap müzik sanatçısının gerçek adı Onur Dursun’dur. 34 yaşında olan şarkıcı 22 Ekim 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincanlı olan Ozbi yani Onur Dursun, 2013 yılında gezi direnişi sırasında yaptığı “Asi” isimli şarkı ile tanınmaya başlanmıştır. “Ozbi” adını kullanan Onur Dursun evli ve bir çocuk babasıdır.

“Ozbi” Onur Dursun’un Eğitim Hayatı

Ozbi adını kullanan Onur Dursun, Lise döneminde elektronik üzerine eğitim aldıktan sonra 15 aylık askerlik görevini tamamlamak üzere eğitimine ara vermiştir. Askerlikten sonra eğitim hayatına üniversitede devam etmek isteyen Ozbi, 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kayıt olmuştur.

Ozbi, Onur Dursun, Ozbi Kimdir,
Ozbi, Onur Dursun,

Üniversite eğitimi devam ederken 2012 yılında “craft oyunculuk atölyesi”nde 2 yıl oyunculuk eğitimi de almıştır. 2014 yılında üniversiteden mezun olan Ozbi yani Onur Dursun 2013 yılında Gezi Direnişi sırasında yaptığı asi isimli şarkı ile tanınmaya başlanmıştır.

Ozbi’nin Müzik Hayatı ve Kariyeri

Çoçukluğundan beri rap yapmak isteyen Ozbi , 2011 tarihinde ilk oalarak “Underground” isimli albümünü çıkarmıştır. 2020 yılında “Rakılı Live” adlı serileriyle çıkış yakalayan Ozbi’nin “Ozbi Music” adlı kanalında 143 bin abonesinin bulunduğu bir kanalı vardır. Şu anda Gülce Duru ile yaptığı düetler ile ’da beğeni kazanmıştır. “Ozbi” adını kullanan Onur Dursun evli ve bir çocuk babasıdır.

Ozbi’nin Youtube, İnstagram ve Hesapları İse Şöyle;

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja