Ozan Gündoğdu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim? Hayatı ve Biyografisi

FOX Habere transfer olmasının ardından herkes ekonomi yorumları ile tanınan ? merak ediyor. Peki Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim? Hayatı ve Biyografisi yazımızda…

Ozan Gündoğdu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Eşi Kim, Fox Haber
Ozan Gündoğdu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Eşi Kim,

Ozan Gündoğdu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim? Hayatı ve Biyografisi

Ozan Gündoğdu, 1989 yılında ’de dünyaya gelmiştir. Gazeteci ve yorumcudur. Şu anda 33 yaşındadır. Lise öğrenimini İzmir Lisesinde tamamladıktan sonra Üniversitesi Maliye bölümünden 2011 yılında mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca birçok faaliyette yer alan Ozan Gündoğdu, lise yıllarında Genç Praksis Dergisi yazarlığı, Festival komitesi başkanlığı yapmıştır. Daha sonra yılların SBF Öğrenci kolektiflerinde yer almıştır. Ayrıca Halkevlerinde gönüllü öğretmenlik yapmıştır.

Ozan Gündoğdu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Hayatı ve Biyografisi
Ozan Gündoğdu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Hayatı ve Biyografisi

Ozan Gündoğdu, 2018 yılından itibaren Birgün gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Ayrıca freelance olarak İktisat ve Maliye Öğretmenliği yapmaktadır. Ek olarak TV’de yer alan “Kayda Geçsin” adlı programda yorumcu olarak yer almıştır. Son olarak ise FOX Haber’e transfer olmuştur. FOX Haber genel yayın yönetmeni üzerinden Ozan Gündoğdu’nun FOX Habere transfer olduğunu duyurmuştur.

Ozan Gündoğdu ve Eşi Zeynep Gündoğdu
Ozan Gündoğdu ve Eşi

Özel hayatında ise 2021 yılında eşi Zeynep Gündoğdu ile evlenmiştir.

Ozan Gündoğdu Twitter Hesabı ise Şöyle;

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.