İsmail Küçükkaya Eşine Şiddet Uygulamış ve Tehdit Etmiş…!

İsmail Küçükkaya Eşinden Boşanıyor Nedeni Şiddet…!

İsmail Küçükkaya’nın eşine fiziksel, piskolojik ve ekonomik Şiddet uyguladığı İddia Edildi. Ünlü haber sunucularından İsmail Küçükkaya eşi Eda Küçükkaya (Demirci) ile 2016 yılında evlenmişti. Ne yazık ki evliliği çok uzun sürmedi. Evlendikten sonra yüzük takmayan, eşiyle vermediği samimi pozları hayranlarıyla verdiği iddia edilen İsmail Küçükkaya’ya eşi boşanma davası açtı.

İsmail Küçükkaya Eşi Eda Küçükkaya’dan Boşanıyor

FOX Tv haber sunucusu İsmail Küçükkaya ve Eşi Eda Demirci evlilikten sonra soyadı değişen Eda Küçükkaya mahkemeye sunduğu dilekçede eşi İsmail Küçükkaya’nın kendisine şiddet uyguladığını, ağzını kapatarak sürüklediğini ve “bu kadar ünlü olmasam ağzını yüzünü dağıtırdım” diyerek yumruk attığını ifade etti.Başka kadınlarla samimi pozlar veren ve Eda Küçükkaya’nın çocuk isteğini reddeden, nişan yüzüğü dahi takmayan İsmail Küçükkaya, mesleği ve geliri nedeniyle eşini küçük gördü. Taraflar arasındaki ilk gerginlik düğün gününde yaşandı.

Bodrum’da eşine kötü davranan İsmail Küçükkaya, otel görevlilerinin yanında kuaför yüzünden eşine bağırdı. Odadan kovulan Eda Küçükkaya ağlayarak dışarı çıktı. Ailelerin araya girmesiyle yüzmeye giden İsmail Küçükkaya, odaya gelerek eşine yüzüğü taktı ve düğün yapıldı. Ancak daha evlilik öncesi nişanlı oldukları dönemde yüzük takmaması gibi güven sarsıcı hareketleri evlilik süresince devam etti. Eda Demirci (küçükkaya) mahkeme dilekçesinden tüm şikayetlerini yazdı.

Davetlere Eşini Götürmüyor ve Telefonlarını Kapatıyordu

Davalı koca İsmail Küçükkaya,  eski sevgilileri tarafından aranmaya başladı. ‘Hayranlarım’ ifadesini kullandığı başka hanımlar ile samimi görüntü içeren resimlerini sürekli sayfasına koydu.

Davalı eşiyle vermediği samimi pozları, tanımadığı ya da resim çekmek için gelen hanımlar ile verdi. Sık sık Bebek’te yalnız yürüyüşe çıkan ve telefonunu kapatan davalı koca, eşini yanına almadı. Davetlere eşini götürmeyen İsmail Küçükkaya, “Senin ne işin var giyinip süslenip ünlü mü olacaksın, gittiğim her yere seni de mi götüreceğim” diyerek duygusal şiddet uyguladı.

İsmail Küçükkaya Eşini Tehdit ve Darp Etti

Mahkemeye verilen Dilekçede, “Davalı ilk şiddet olayında müvekkilim Eda Küçükkaya’nın kafasını tutmuş, sürükleyerek ve ağzını kapayarak perde açık olduğundan kimse görmesin diye kütüphaneye doğru sürüklemiştir.

İkinci olayda müvekkilimin kollarında davalının tırnak izleri çıkmış, yüzüne yumruk atmış ve ‘şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım” demiştir” diyerek davalı İsmail Küçükkaya’nın eşine fiziksel şiddet uyguladığı öne sürüldü.

Eda Küçükkaya Tazminat Davası İle Birlikte Boşanma Davası Açtı

Davalı İsmail Küçükkaya, eşine fiziksel şiddet de uyguladı. İlk olayda eşinin kafasını tutarak onu sürükledi ve ağzını kapayarak pencerede perde açık olduğundan kimse görmesin diye kütüphaneye doğru sürükledi. İkinci olayda eşinin kollarında davalı kocanın tırnak izleri çıktı.

Davalı koca, “Şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım” dedi. Üçüncü olayda Mersin’deki festivalde yaşandı. İsmail Küçükkaya eşinin yüzüne yumruk attı. Ayrıca Eda Küçükkaya’nın kayınvalidesi, “Çocuk yapmayın, her ay geleceğim ve sizi boşayacağım” dedi. Eşi bebek istemesine rağmen davalı koca, “Artık çocuk da olmaz. Ben evlilik adamı değildim, niye evlendim, hiç evlenmeyi düşünmüyordum’ diye söylemlerde bulundu.

Eda Küçükkaya’nın bebek sahibi olma şansı azaldı. Davalı kocanın gelirinin çok yüksek olduğunu belirten Eda Küçükkaya, ziynet eşyalarının iadesini istedi. Davalı kocaya ait Kağıthane, Sarıyer, Eyüpsultan, Çankaya ve Etimesgut’taki taşınmazlar ile banka hesaplarına tedbir konulmasını isteyen Eda Küçükkaya, boşanmak için 1 milyon 200 bin lira tazminat ve aylık 15 bin lira nafaka talep etti.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et