İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü Mü ?

İsmail Küçükkaya Eşi Eda Küçükkaya’dan Boşanıyor İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü Mü ?

FOX Tv haber sunucusu İsmail Küçükkaya ve Eşi Eda Demirci evlilikten sonra soyadı değişen Eda Küçükkaya mahkemeye sunduğu dilekçede eşi İsmail Küçükkaya’nın kendisine şiddet uyguladığını, ağzını kapatarak sürüklediğini ve “bu kadar ünlü olmasam ağzını yüzünü dağıtırdım” diyerek yumruk attığını ifade etti.Başka kadınlarla samimi pozlar veren ve Eda Küçükkaya’nın çocuk isteğini reddeden, nişan yüzüğü dahi takmayan İsmail Küçükkaya, mesleği ve geliri nedeniyle eşini küçük gördü. Taraflar arasındaki ilk gerginlik düğün gününde yaşandı.

Bodrum’da eşine kötü davranan İsmail Küçükkaya, otel görevlilerinin yanında kuaför yüzünden eşine bağırdı. Odadan kovulan Eda Küçükkaya ağlayarak dışarı çıktı. Ailelerin araya girmesiyle yüzmeye giden İsmail Küçükkaya, odaya gelerek eşine yüzüğü taktı ve düğün yapıldı. Ancak daha evlilik öncesi nişanlı oldukları dönemde yüzük takmaması gibi güven sarsıcı hareketleri evlilik süresince devam etti. Eda Demirci (küçükkaya) mahkeme dilekçesinden tüm şikayetlerini yazdı.

Davetlere Eşini Götürmüyor ve Telefonlarını Kapatıyordu

Davalı koca İsmail Küçükkaya,  eski sevgilileri tarafından aranmaya başladı. ‘Hayranlarım’ ifadesini kullandığı başka hanımlar ile samimi görüntü içeren resimlerini sürekli sayfasına koydu.

Davalı eşiyle vermediği samimi pozları, tanımadığı ya da resim çekmek için gelen hanımlar ile verdi. Sık sık Bebek’te yalnız yürüyüşe çıkan ve telefonunu kapatan davalı koca, eşini yanına almadı. Davetlere eşini götürmeyen İsmail Küçükkaya, “Senin ne işin var giyinip süslenip ünlü mü olacaksın, gittiğim her yere seni de mi götüreceğim” diyerek duygusal şiddet uyguladı.

İsmail Küçükkaya Eşini Tehdit ve Darp Etti

Mahkemeye verilen Dilekçede, “Davalı ilk şiddet olayında müvekkilim Eda Küçükkaya’nın kafasını tutmuş, sürükleyerek ve ağzını kapayarak perde açık olduğundan kimse görmesin diye kütüphaneye doğru sürüklemiştir.

İkinci olayda müvekkilimin kollarında davalının tırnak izleri çıkmış, yüzüne yumruk atmış ve ‘şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım” demiştir” diyerek davalı İsmail Küçükkaya’nın eşine fiziksel şiddet uyguladığı öne sürüldü.

Eda Küçükkaya Tazminat Davası İle Birlikte Boşanma Davası Açtı

Davalı İsmail Küçükkaya, eşine fiziksel şiddet de uyguladı. İlk olayda eşinin kafasını tutarak onu sürükledi ve ağzını kapayarak pencerede perde açık olduğundan kimse görmesin diye kütüphaneye doğru sürükledi. İkinci olayda eşinin kollarında davalı kocanın tırnak izleri çıktı.

Davalı koca, “Şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım” dedi. Üçüncü olayda Mersin’deki festivalde yaşandı. İsmail Küçükkaya eşinin yüzüne yumruk attı. Ayrıca Eda Küçükkaya’nın kayınvalidesi, “Çocuk yapmayın, her ay geleceğim ve sizi boşayacağım” dedi. Eşi bebek istemesine rağmen davalı koca, “Artık çocuk da olmaz. Ben evlilik adamı değildim, niye evlendim, hiç evlenmeyi düşünmüyordum’ diye söylemlerde bulundu.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et