Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı Birbirlerini Suçladılar!

9 Yaşındaki Şiar Kılıç cinayeti ile ilgili 4 tutuklu sanığın yargılandığı ilk dava bugün görüldü. Şiar Kılıç’ın annesi Gülüzar Amanet, sevgilisi Hami Kıcı’yı suçlarken Hami Kıcı ise Gülüzaramanet’i suçladı.

Şiar Kılıç Cinayeti, Sakarya, Hami Kıcı, Gülüzar Amanet
Şiar Kılıç Cinayeti, Sakarya, Hami Kıcı, Gülüzar Amanet

Sakarya Kocaali’ye bağlı Karşımahalle Mahallesi Gökçekız Sokak’ta ki tek katlı evde, 28 Nisan tarihinde gece saatlerinde, belirlenemeyen nedenle yangın çıkmıştı. Yangında 9 yaşında ki Şiar Kılıç öldüğü yangın nedeniyle öldüğü söylenmişti. Gülüzar Amanet ve birlikte yaşadığı sevgilisi Hami Kıcı’nın 9 yaşında ki Şiar Kılıç’a kötü davrandıkları ortaya çıkmış ve çocuğun ölümü ile ilgili cinayet ihtimali üzerinde durulmuştu. Günler sonra ikilinin arasındaki anlaşmazlıklar ortaya çıkınca Gülüzar Amanet, Şiar Kılıç’ı Hami Kıcı’nın öldürdüğünü itiraf etmişti.

İlk Dava Bugün Görüldü!

Şiar Kılıç cinayeti ile ilgili 4 tutuklu sanığın yargılandığı ilk dava bugün Sakarya’da görüldü. İfadelerine başvurulan sanıklardan Şiar Kılıç’ın annesi Şiar Kılıç’ı Hami Kıcı’nın öldürdüğünü söylerken, masum olduğunu iddia etti. Öte yandan Hami Kıcı ise Gülüzar Amanet’in küçük çocuğu öldürdüğünü söyledi. İkili karşılıklı birbirlerini suçladı.

Şiar Kılıç Olayı

9 Yaşında ki Şiar Kılıç’ın sürekli olarak annesi Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı tarafından şiddet gördüğü, aç bırakıldığı ve istismara maruz bırakıldığı öğrenilmişti. Şiar Kılıç’ın öldüğü gün Hami Kıcı tarafından dövülerek komaya sokulduğu daha sonra ise kardeşi ile birlikte benzin alıp evi yaktıkları söylenmişti. Hami Kıcı’nın Şiar’ı yemek sofrasına bile oturtulmadığını söyleyen Gülüzar Amanet, sevgilisi Hami Kıcı’nın sürekli olarak Şiar Kılıç’ı dövdüğünü yangından önceki gün ise çivili sopa ile dövdüğünü anlatmıştı. Cinayetle ilgili üvey babannenin ve Hami Kıcı’nın kardeşinin de bilgisi olduğu anlaşılmıştı. Şiar Kılıç ölmeden önce Hami Kıcı’nın şekeri yükseldiği için hastaneye giden ve burada doktora çocuğunun öldüğünü söyleyen Gülüzar Amanet, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınından sonra Müge Anlı ile birebir konuşmuş ve itiraf etmişti.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.