Güldür Güldür Show Bahadır Kim? Burak Topaloğlu Kimdir?

Bahadır ? Kim? ? ?

yıllardır televizyon ekranlarında milyonlarca insanı güldürmeye devam ederken, Oyuncuları ise merak ediliyor. Bu oyunculardan Güldür Güldür Show’un Bahadırı yani gerçek ismi ile hakkında merak ettiklerinizi sizler için derledik.

Güldür Güldür Show Bahadır, Burak Topaloğlu, Güldür Güldür Show Bahadır Kimdir, Güldür Güldür Show
Güldür Güldür Show Bahadır, Burak Topaloğlu, Güldür Güldür Show Bahadır , Güldür Güldür Show

Güldür Güldür Show’da Bahadır isimli karakteri canlandıran Burak Topaloğlu, Güldür Güldür Show’un Bilal’i yani Onur Bulduk ile beraber oynadıkları “Baba ve Oğul” skeçi ile tüm tarafından tanındı. Bir çok karakter ve tipleme canlandıran ve genelde ailenin yaramaz uçarı genci rollerini oynayan Burak Topaloğlu Güldür Güldür Show’un vazgeçilmez oyuncuları arasında yer aldı.

Güldür Show Bahadır
Güldür Show Bahadır

ve oyuncusu Burak Topaloğlu, 4 Ocak 1988 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Topaloğlu, İstanbul Haliç Üniversitesi bölümünde eğitim gördükten sonra Avcılar Belediyesi tiyatrosunda oyunculuk kariyeri başladı. Daha Akkaş Tiyatrosunda kariyerine devam eden bir çok oyununda yer aldı.

Güldür Güldür Show Bahadır, Burak Topaloğlu, Burak Topaloğlu Kimdir
Güldür Güldür Show Bahadır, Burak Topaloğlu, Burak Topaloğlu Kimdir

Büyükçekmece Belediyesi tiyatrosunda yönetmen asistanlığı da üstlenen Burak Topaloğlu bir çok tiyatro oyununda ve filminde yer aldı. Dedemin Fişi, Kocan Kadar Konuş ve Sabit Kanca isimli filmlerde çeşitli roller üstelenen , şu anda Güldür Güldür Show’da kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca merak edenler için Burak Toplaoğlu Oğlak burcudur.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja