Filiz Akyüz’ü Eve Eşi Özkan Akyüz Çağırmış!

Osmaniye’de doğalgaz patlaması sonucu ölen Filiz Akyüz’ün eve çocuğunu görmeye gittiği öğrenildi. Fakat eşi Özkan Akyüz, çocuğu görmeye Filiz’in hep halasına geldiğini söylemişti. Bir uzman doğalgazın kendi kendine patlamasının mümkün olmadığını söylerken, Filiz Akyüz’ün ölmeden önce 30 bin lira kredi çekip eşine verdiği öğrenildi. Filiz Akyüz’e müdahale eden sağlık çalışanları da konuştu.

Filiz Akyüz, Özkan Akyüz
Filiz Akyüz, Özkan Akyüz, Filiz Akyüz’ün Şüpheli Ölümü

Filiz Akyüz Nasıl Öldü? Doğalgaz Patlaması Nasıl Oldu?

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde boşanmak üzere olduğu eşi ile yaşadığı eve Filiz Akyüz’ün yanına patlama sonrası giden Selin Soytorun konuştu. Patlama sonrası eve giren Soytorun, genç kadının “nasıl olduğunu anlamadım” dediğini söyledi. Filiz Akyüz’ün şok geçirdiğini söyledi. Ayrıca doğalgaz patlaması ile ilgili bir uzman dedantörün sağlam takıldığı takdirde hiç bir sızıntı yapmayacağını ve mutfakta bulunan ocağın 4’ünün birden açık olmasının anormal olduğunu belirtti.

Filiz Akyüz
Filiz Akyüz Olayı Müge Anlı

Yüzde 95 Yanığı Vardı! Eve Özkan Akyüz Çağırmış…

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğalgaz patlaması sonucu hayatını kaybeden 1 çocuk annesi Filiz Akyüz’ün kızını görmek için o eve gittiği öğrenildi. Yüzde 95 oranında yanan genç kadına hastanede müdahale eden sağlık çalışanı, genç kadının kendisine eve eşi ile birlikte çocuğunun gelmesi için beklediğini söyledi. O sırada tütün içmek için çakmağı çaktığı anda patlama olduğunu söyledi. Fakat eşi Özkan Akyüz, çocuğu görmeye Filiz Akyüz’ün halasının evine geldiğini söylemişti. Canlı yayına katılan boşanmak üzere olduğu eşi Özkan Akyüz şüpheleri üzerine çekti. Genç kadının ölürken Özkan diye bağırdığını söyledi. Başka bir sağlık çalışanı da bu söylenenleri doğrularken, Filiz Akyüz’ün eşi Özkan Akyüz’ün kendisini eve davet ettiğini ve çocuğunu görmek üzere gittiğini söylediği öğrenildi.

30 Bin Lira Kredi Çekti!

Müge Anlı’da işlenen Filiz Akyüz’ün şüpheli ölümü ile ilgili ölmeden önce 30 bin lira kredi çektiği öğrenildi. Ayrıca doğalgaz patlaması ile ilgili bir uzman dedantörün sağlam takıldığı takdirde hiç bir sızıntı yapmayacağını ve mutfakta bulunan ocağın 4’ünün birden açık olmasının anormal olduğunu belirtti.

Kendi Kendine Patlaması Mümkün Değil!

Doğalgaz patlaması ile ilgili konuşan bir uzman, tüpten kendiliğinden gaz çıkmasının mümkün olmadığını söyledi. Filiz Akyüz’ün şüpheli ölümü ile ilgili boşanmak üzere olduğu eşi Özkan Akyüz, tüpün dedantörünü çıkardığını söylemişti.

Bu Haber İlginizi Çekebilir….

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.