Dilara Kandak’ın Cinayetini Cep Telefonu Çözecek

Dilara'nın Cep Telefonu Bulunursa Çözülecek…

İki çocuk annesi 'ın cesedi Korkuteli ilçesinde ormanlık alanda toprağın içine kısmen gömülü ve çıplak bir şekilde bulunmuştu. Fakat ya da katilleri henüz yakalanamadı. Olay ekranlarında yayınlanan ile Tatlı Sert Programına da konu oldu. Yayına katılan Dilara Kandak'ın ailesi kızlarını aradılar. Müge Anlı'ın programında şüphelenilen kişilerden olan Bilal Sayılır, Velik Bıyıklı ve arkadaşları Mehmet Can Ozan'ında konuşmaları yer aldı. Dilara Kandak'ın cep telefonu sinyalinin en son Beli Bıyıklı ve Bilal Sayılır'ın bulunduğu aynı mevkiden gelmesi şüpheleri oldukça artırdı.

Dilara Kandak'ın Cep Telefonunu Arıyor!

, 24 Ocak'ta kaybolan ve öldürüldükten sonra toprağa gömülü halde bulunan 2 çocuk annesi 23 yaşındaki Dilara Kandak'ın cinayeti  son incelemelerde göre 16-20  gün önce öldürüldüğü düşünülüyor. Polis, cinayetin olan cep telefonunun bulunması halinde çözüleceğini belirtiyor. Dilara Kandak'ın, boğularak öldürüldükten sonra ağzı, elleri ve ayaklarının koli bandı ile bantlanması ve hiçbir zorlama izi olmaması cinayetin profesyonelce işlendiğini ortaya koyuyor.

İhbar Bekliyoruz


Jandarmadan olayı devralan Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Masası'nın kurduğu özel ekip adeta iğne ile kuyu kazıyor. Deneyimli cinayet dedektiflerinin görev aldığı ekip, Korkuteli ilçesindeki MOBESE kayıtlarını incelemeye devam ediyor. Cinayet masası ekipleri Dilara Kandak'ın kaybolduğu 24 Ocak'ta cep telefonu sinyalinin kesilmesi üzerinde durulduğunu açıkladı. Polis, cep telefonunun bulunması için en son sinyal verdiği noktanın belirlendiğini ifade etti. Ekipler ayrıca genç ın 24 Ocak'ta kaybolmasına rağmen yakınlarının 12 Şubat'ta polise başvurmasının kuşku yarattığını bildirdi. Olayla ilgili yapılacak küçük bir ihbarın Dilara Kandak cinayetinin failinin ortaya çıkaracağını vurgulayan polis, “Bu konuda ihbar bekliyoruz” dedi.

One thought on “Dilara Kandak’ın Cinayetini Cep Telefonu Çözecek

  1. Merhaba ben battaniye hakkında yazmak istiyorum. Dılaranın sarılı oldugu battaniye, evindeki battaniye ile aynı. Sade ters yonunu sarmıslar

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.