Damla Demir Bulundu Mu? Damla Demir Nerede? Müge Anlı…

ile Tatlı Sert programına ilginç bir olayı daha konu oldu. 16 yaşındaki , 22 gündür aranıyor. Programa katılan aile,kızları ’in hayatından endişe ediyor. Öte yandan genç kızın cep telefonu ise ormanda ölü bulunan 40 yaşlarındaki bir adamın yanında bulundu.

Damla Demir Müge Anlı
16 Yaşındaki , , ,

programına katılan Demir ailesi 16 yaşındaki kızları Damla Demir’i arıyorlar. 15 Ekim’de Buca’da ormanlık alanda 40 yaşındaki bir erkek ölü bulundu. Ölü bulunan adamın yanında ise bir cep telefonu bulundu. telefonla ilgili araştırma yaparken, telefonun 16 yaşındaki Damla Demir’e ait olduğu tespit edildi. Aile durumu öğrenince kızlarının hayatından şüphe etmeye başladılar. 16 yaşındaki genç kızın telefonu neden 40 yaşındaki bir adamın yanında yer alıyordu? hala bilinmiyor.

Damla Demir Nerede? Damla Demir Bulundu Mu?

16 yaşındaki Damla Demir’in cep telefonunun ormanda ölü bulunan 40 yaşlarındaki bir adamın yanında bulunması Damla Demir’in hayatı ile ilgili kaygıları arttırdı. Damla Demir’den 22 gündür haber alınamıyor.

Damla Demir
16 Yaşındaki Damla Demir

Uyuşturucudan Ölmüş!

Ormanda ölü bulunun 40 yaşındaki erkek cesedi ile ilgili Damla Demir’in ailesi, ölen kişinin bağımlısı olduğunu ve kalp krizi sonucu öldüğünü öğrendiklerini söyledi. 16 Yaşındaki Damla Demir, her yerde aranırken 22 gündür genç kızdan herhangi bir haber alınamıyor. Makyaj yapmayı seven 16 yaşındaki Damla Demir’in yaşından büyük gösterdiğide ayrıca belirtildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja