Cezaevinden Çıktı Dehşet Saçtı!

Cezaevinden Çıktı Eşini ve Annesini Öldürdü!

Kadıköy’de, cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen bir kişi, annesi ile çiçekçilik yapan eşini silahla vurarak öldürdü. Bir süre önce cezaevinden çıktığı belirlenen şüphelinin olay yerinde bulunan kız kardeşine de ateş ettiği ancak kızın kaçtığı öğrenildi. İki , hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. olaya ilişkin çalışma başlattı.

Kadıköy'de Çiçekçi Saldırısı, Eşi ve Annesini Öldürdü
Kadıköy’de Çiçekçi Saldırısı, Eşi ve Annesini Öldürdü

Cezaevinden yeni çıkan 38 yaşında ki Tahsin Yüksekova, cadde üzerinde çiçekçilik yapan eşi 37 yaşında ki Seyhan Yüksekova’nın bulunduğu dükkan önüne gelerek onunla tartıştı.Tahsin Yüksekova, bu sırada eşi Seyhan Yüksekova’ya silahla bir kaç el ateş etti. Seyhan Yüksekova yere yığılırken, Tahsin Yüksekova, aynı cadde üzerinde yine çiçekçilik yapan annesi Zülfiye Yüksekova’ya da kurşun yağdırdı. Tahsin Yüksekova, Bostancı istikametine giden dolmuşa binerek olay yerinden uzaklaştı. Bildirilmesi üzerine olay yerine ve ekipleri sevk edildi.

İki Kadında Kurutlamadı! Kız Kardeşi Canını Zor Kurtardı!

ekipleri, yaralı iki kadını ambulanslarla hastaneye kaldırdı. Ancak her iki , hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Polis çevre güvenliği alarak olay yerinde araştırma yaptı. Ekipler, bir yandan kaçtığı yönde Tahsin Yüksekova’yı yakalamak için operasyonlarını sürdürüyor. Şüphelinin Tahsin Yüksekova’nın , kasten , tehdit ve hakaret, ruhsatsız silah taşıma suçlarından sabıkalı olduğu ve cezaevinden yeni çıktığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja