Aysel Başar ve Tansu Ç.’nin DNA Testi Sonuçlandı…

DNA Testi Sonuçlandı…

Tansu Ç. ve Aysel Başar’a yapılan DNA testi sonucunda Nail Ç.’nin kaçırdığı Tansu’nun gerçek annesi bulundu. DNA testi sonucu genç kadının gerçek nnesi yüksek doğrulukla  Ayşel Başar olduğu ortaya Çıktı.

DNA sonucunu Müge Anlı açıkladı. Kuşkuya yer vermeyecek kadar Aysel Başar Tansu’nun annesi. Müge Anlı’nın DNA testi sonucunun zarfını açıp sonucu görür görmez mutluluk gözyaşları döktü. Stüdyoda duygu seli yaşandı. İzleyenler gözyaşlarına boğuldu. Tansu’nun tansiyonu düştü.

Neler Olmuştu…!

24 yıl önce 1994 yılında gerçekleşen ve tüm Türkiye’yi acıya boğan, 12 saatlik bir bebeğin kaçırılması gazetelerde sayfa sayfa haber olmuş fakat bir türlü bebek bulunamamıştı. Çorlu Devlet Hastanesinde doğum yapan Aysel Başar,  doğum sonrası diğer doğum yapan kadınlarla birlikte aynı odada uyuyordu. Kız kardeşi de yanında olan Aysel Başar’ın ve bebeğinin bulunduğu odaya siyah pelerinli parmağında iki adet altın yüzük  ve kolunda altın saati olan makyajlı iri yapılı bir hemşire girdi. Aysel Başar’un ve kız kardeşinin uyuduğunu gören hemşire bebeği alarak siyah pelerininin içine koydu o sırada bir diğer doğum yapan kadın Fatma Çelik’in kayın validesi kadına müdahale etti. Fakat hemşire iğne yaptırmaya götürdüğünü ve dönünce onların bebeklerini de götüreceğini söyledi. Durumdan şüphelenen kayın valide hemen Aysel Başar’ın yanında bulunan kız kardeşini uyandırdı. Fakat kız kardeş uyanıp hemşire götürdü denilince tekrar uykuya daldı. Kayın valide ardından hemen yan odada ki hemşire odasına gitti. Herkesin şaşkın bir şekilde kaldığı olayda olanlar ondan sonra anlaşıldı.

1994 Yılında Kaçırılan Bebek Şimdi 24 Yaşında.

 

İsmi Tansu olan genç kadının 2 yıl önce ölen annesinin erkek olduğunu öğrenmesiyle Müge Anlı’nın programına çıkan kadın olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına çıkan Aysel Başar, o benim kızım dedi. Arada çok sayıda benzerliğin bulunması ve Nail Ç. adında ki kişinin Şükran Aktaş kimliğini kullanan ve yıllarca hastanelerde hemşirelik yaptığını öğrenenler şok oldu. Daha sonra Handan Kaya adlı bir  kişinin kimliğine bürünen Nail Ç. 60 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. İşte o zaman Tansu isimli genç kadın annesinin erkek olduğunu öğrendi. Nail Ç. ‘nin yıllar boyu Tansu isimli kıza çok iyi bakması eğitimini devam ettirmesi için destek vermesi ve onu iyi bir şekilde yetiştirmesi de Müge Anlı’nın Programında konuşuldu. Fakat genç kadın anne bildiği insanın ölümüyle birlikte yaşadığı kafa karşılıklığı ve travma yüzünden derin bir üzüntü yaşadı. Müge Anlı’ya çıkan Aysel Başar’ın kızı olduğu düşüncesiyle programa katıldı.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.