Gül Ayalp’ın Cesedi Bulundu!

Gül Ayalp’ın Cesedi Tanınmayacak Halde Ormanlık Alanda Bulundu.

Günlerdir aranan ve Müge Anlı’nın programında öldüğünden şüphenelinen iki çocuk annesi genç kadının cesedi Gaziantep’te Bağbaşı Köyünde bir mezarlığa yakın ormanlık alanda tanınmayacak halde bulundu. Jandarma ve polis ekipleri kadının en son görüldüğü yeri ve Kemal Ayalp’ın sevgilisinin ifadelerine göre geniş çaplı aramalar başlatmışlardı.

Kemal Ayalp’ın sevgilisi Güler isimli kadın, Gül Ayalp isimli kadının ormanda öldürüldüğünü daha sonra benzinliğe geldiklerini söyledi. Bu ifade sonrasında belirtilen yol arandı. Kemal Ayalp’ın sevgilisi Güler’in yalan söylediği söylediği yerleri sürekli değiştirdiği gözlendi.

Kemal Ayalp Gözaltına Alındı…!

Daha sonra Çülük Baba adlı mevkide arandıktan sonra en son olarak Bağbaşı Köyünde aramalar yapıldı. Ne Yazık ki Gaziantep’te Bağbaşı Köyünün Mezarlığının yakınından ormanlık alanda Gül Ayalp’ın cesedine ulaşıldı.

Tanınmayacak halde olan kadını parmağında ki alyans ve kıyafetlerinden ailesi teşhis etti. Eşini öldürmekle suçlanan ve daha önce polis tarafından yakalandığı halde serbest bırakılan Kemal Ayalp ise aranıyor. Kemal Ayalp’ın sevgilisi verdiği yalan ifadeler sonucu Jandarmayı ve Emniyet güçlerini günlerce yanıltmaktan dolayı ve Gül Ayalp cinayetinden sorumlu olarak tutuklandı. Son dakika ; Kemal Ayalp Gözaltına alındı.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et