Gül Ayalp’ın Cesedi Bulundu!

'ın Cesedi Tanınmayacak Halde Ormanlık Alanda Bulundu.

Günlerdir aranan ve Müge Anlı'nın programında öldüğünden şüphenelinen iki çocuk annesi genç ın cesedi 'te Bağbaşı Köyünde bir mezarlığa yakın ormanlık alanda tanınmayacak halde bulundu. Jandarma ve ekipleri kadının en son görüldüğü yeri ve Kemal Ayalp'ın sevgilisinin ifadelerine göre geniş çaplı aramalar başlatmışlardı.

Kemal Ayalp'ın sevgilisi Güler isimli kadın, Gül Ayalp isimli kadının ormanda öldürüldüğünü daha sonra benzinliğe geldiklerini söyledi. Bu ifade sonrasında belirtilen yol arandı. Kemal Ayalp'ın sevgilisi Güler'in yalan söylediği söylediği yerleri sürekli değiştirdiği gözlendi.

Kemal Ayalp Gözaltına Alındı…!

Daha sonra Çülük Baba adlı mevkide arandıktan sonra en son olarak Bağbaşı Köyünde aramalar yapıldı. Ne Yazık ki Gaziantep'te Bağbaşı Köyünün Mezarlığının yakınından ormanlık alanda Gül Ayalp'ın cesedine ulaşıldı.

Tanınmayacak halde olan kadını parmağında ki alyans ve kıyafetlerinden ailesi teşhis etti. Eşini öldürmekle suçlanan ve daha önce tarafından yakalandığı halde serbest bırakılan Kemal Ayalp ise aranıyor. Kemal Ayalp'ın sevgilisi verdiği yalan ifadeler sonucu Jandarmayı ve Emniyet güçlerini günlerce yanıltmaktan dolayı ve Gül Ayalp cinayetinden sorumlu olarak tutuklandı. ; Kemal Ayalp Gözaltına alındı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.