Ankara’da Koronavirüs Vakası Patlayınca Mansur Yavaş’tan Yasak Geldi

’da vaka sayısı fırladı! Mansur Yavaş getirdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan flaş yeni tip koronavrüs (Covid-19) hamlesi. Başkentte vaka sayısının hızla arttığını ve ilk dönemki sayılara belirten Mansur Yavaş, belediyeye ziyaretlere sınırlama getirdi…

Ankara’da vaka sayısı hızla artıyor. Ankara’daki hastanelerde yer kalmadığı iddiaları ortada dururken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan bomba bir paylaşım geldi. Mansur Yavaş, başkentte salgınının azdığını duyurdu. Belediyeye ziyaretlere kısıtlama getirildi. 

Mansur Yavaş, hesabından yaptığı paylaşımda, “Ankara’da Covid-19 vaka artışı maalesef ilk zamanlardaki seviyeye çıkmıştır. Tedbirlerimizi üst seviyeye çıkarmakla birlikte çalışma arkadaşlarımızın ve sizlerin sağlığı için belediyemize ziyaretleri sınırlandırdık” dedi.

İşe Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın o paylaşımı… 

Mansur Yavaş

@mansuryavas06

Ankara’da Covid-19 vaka artışı maalesef ilk zamanlardaki seviyeye çıkmıştır. Tedbirlerimizi üst seviyeye çıkarmakla birlikte çalışma arkadaşlarımızın ve sizlerin sağlığı için belediyemize ziyaretleri sınırlandırdık. Tüm hemşehrilerimi tedbirlerine uymaya davet ediyorum.

ÖS 4:04 · 4 Ağu 2020· for Android

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja