Ankara’da Banka Nakil Aracı Soygunu! Tam 4.5 Milyon Lira!

Yenimahalle’de bir güvenlik görevlisi, çalıştığı nakil aracından 4,5 milyon lirayı alarak kaçtı.

Ankara'da Banka Nakil Aracı Soygunu
’da Nakil Aracı Soygunu

Ankara’da Yenimahalle ilçesi Vatan caddesinde güvenlik görevlisi Ayhan B, birlikte çalıştığı görevli A.Ö. ile özel bir bankanın Vatan Caddesi’ndeki şubesine geldi. A.Ö’yü şubeye bırakan Ayhan B, bir işi olduğunu belirterek, kısa sürede döneceğini söyledi.

Durumu Şirket Yetkililerine Bildirdiler!

Bir süre sonra nakil aracının park edilen yerde olmadığını gören ve Ayhan B’nin dönmemesi üzerine şüphelenen A.Ö, şirketi arayarak yetkililere durumu bildirdi.

Yapılan incelemede, aracın aynı cadde üzerindeki başka bir bankanın önünde olduğu belirlendi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipleri, kısa süreli incelemenin ardından banka nakil aracınının terk edildiğini tespit etti. Araçta yapılan inceleme 4.5 Milyon liranın alındığı tespit edildi.

Para Dolu Çanta İle Kayıplara Karıştı!

Para dolu çantanın da içerisinde bulunmaması üzerine araştırma başlatan ekipler, görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda zanlının para dolu çantayla ağabeyi Selahattin B’ye ait 06 JV 629 plakalı araca binerek, olay yerinden ayrıldığını belirledi. A.Ö’nün ifadesine başvuran ekipler, Ayhan B’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja