3 Yaşındaki Meryem’in Ölümünde İtiraf Geldi!

ile Tatlı Sert programında günlerdir konuşulan ’in ölümüyle ilgili annesinden itiraf geldi. Almanya’dan programına bağlanan Meryem’in annesi, kızını sevgilisi ’in kollarında baygın ve çıplak halde bulduğunu söyledi.

3 Yaşındaki Meryem'in ölümü, Melisa Ünal, Meryem Çiğdem Ünal
3 Yaşındaki Meryem’in ölümü, ,

Almanya’dan ile Tatlı Sert programına bağlanan Meryem’in annesi Melisa Ünal, kızını sevgilisi Recep Aldemir’in kollarında baygın ve çıplak halde bulduğunu söyledi. 3 yaşındaki Meryem’in annesi

Melisa Ünal şunları söyledi;

“Ben öncelikle herkesten özür dilemek istiyorum. Her şeyi en başından anlatmak istiyorum. Herkes sussun ben konuşmak istiyorum. O gün scooter olayı yoktu. O gün Recep abinin evindeydim. Hiçbir şekilde dışarı çıkmadı. Kanepeden düşme olayı ve kanepede uyuya kalmış olayı hiçbir şekilde doğru değil. O gün ben ile birlikte çizgi film izliyordu. Benim kızım Meryem uyuyordu. Meryem ağlayarak benim yanıma geldi. Geldikten sonra ben ona sarılmaya başladım. Recep Meryem’i aldı ve içeri gitti. Ağladı diye ‘Sus, ağlama’ bağırıp çağırdı. Meryem’e… Sonra Meryem ‘Baba yapma, baba yapma’ diye bağırınca içeri gittim, ‘Recep bu çocuğa ne yaptın’ dedim. Ben Recep’in kollarında Meryem’i bayılmış bir şekilde gördüm. Çırılçıplak bir şekilde gördüm. Sonra gitti Meryem’i suya tuttu. ‘Kendine geldi Meryem’ dedi bana. Sonra ben o esnada çığlık attım ‘Recep bu çocuk niye bu hale geldi? Bu çocuğa ne yaptın?’ dedim. Çocuğu çıplak vaziyette gördüm.” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.