Ünlüler Bakın 2020 ye Nasıl Veda Ettiler

Ünlü isimler 2020'ye böyle veda etti

Bu yıl nedeniyle evlerinde olan ünlü isimler, 2020'yi paylaştıkları fotoğraflarla uğurladı.

Yılbaşı öpücüğü

Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen yılbaşını oğulları Karan ile evde geçirdi. Çift, takipçilerinin yeni yılını ailecek verdikleri bir pozla kutladı. Karan'ın annesinden aldığı öpücük yanağında kocaman bir ruj izine neden oldu. Burak Özçivit gülerek bu ize işaret etti.

Kenan'ı da isteriz

Sinem Kobal ekimde kızı Lalin'i kucağına almıştı. Taze anne yılbaşı gecesi sadece kendi fotoğrafını 'da paylaştı. Hayranları “Lalin ile Kenan İmirzalıoğlu'nu da isteriz” diye bastırdı. Ama karşılık alamadılar. Sinem Kobal'ın hamilelik döneminde aldığı kilolardan kurtulması da dikkatlerden kaçmadı.

İlk kez birlikte

Amine Gülşe 2019'da Mesut Özil ile nikah masasına oturmuş, kızları Eda da 30 Mart'ta dünyaya gelmişti. Çift yılbaşı akşamı ilk kez kızları Eda'nın yüzünü gösterdi.

Başakşehirli kaleci Volkan Babacan ile eşi Hilal Özdemir, 20 Temmuz'da doğan ikizleri Ayşe ve Bade ile ilk kez yeni yıla girmenin heyecanını yaşadı.

Erkan Kolçak Köstendil, 2021'i 5.5 aylık oğlu Marsel ve eşi Cansu Tosun ile karşıladı. Bekir Aksoy martta kucağına aldığı ikinci oğlu Asil ile fotoğrafını paylaşıp altına “Noel bebeğini bacadan girerken yakaladım” yazdı!

'da baş başa

Ebru Şallı ile Eylül 2019'da evlendiği Uğur Akkuş, 'de otellerde yılbaşı eğlencesi yasaklanınca soluğu Amerika'da aldı. Çift, 2021'e Los Angeles'taki Four Seasons Otel'de baş başa girdi. Ebru Şallı hesabından paylaştığı bu fotoğrafın altına şu notu düştü: “2020'yi yok sayıyorum. Sağlığın, sevginin ve özgür bir hayatın olduğu, bol neşeli, sahici, sarılmalı, sevmeli bir yıl diliyorum. Gerisi tam anlamıyla hikaye.”

Eski eşler bir arada

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ 2008'de nikah masasına oturmuş, 2015'te boşanmıştı. Eski karı-koca, oğulları Kuzey ve Uzay için yılbaşını birlikte geçirdi. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da 2019'da ayrıldığı eşi Melis İşiten ve kızı Ada ile beraberdi. Takipçileri, “Yeni yıla nasıl girerseniz, öyle geçermiş” yorumunu yaptı.

Aşkla kutladılar

Ivana Sert geçen haziranda aşk yaşamaya başladığı İzmirli Sezer Dermenci ile 2020'ye nokta koydu. Yanlarında eski eşi Yurdal Sert'ten olan oğlu Kayon Ateş de vardı. Dila sevgilisi Dağhan Doğruer, kardeşi Sima ise erkek arkadaşı Mark Başoğlu ile 2021'ye ‘Merhaba' dedi. Deren Talu da yılbaşı akşamında yaz başından beri aşk yaşadığı Baran Tınaz ile baş başaydı.

Yeni yıl, yeni yaş

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi ‘Sadakatsiz'in ‘Derin'i Melis Sezen 31 Aralık'ta çifte kutlama yaptı. Hem yeni yıla girdi, hem de yeni yaşına. 23'ündeki oyuncu pastasını keserken dans etmeyi ihmal etmedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.