Tuğba Altıtop’tan Büyük Değişim Küllerimden Doğdum

Herkes bu değişimi konuşuyor! “Küllerimden doğuyorum” diyen Tuğba’yı tanımak neredeyse imkansız

Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop “Hüzün Hoş Geldin” şarkısıyla müzik dünyasına adım attı. 43 yaşındaki Altıntop’un şarkısından çok değişimi sosyal medyaya damga vurdu.

Tuğba Altıntop, iki yıl önce hayatını kaybeden Onurcan Özcan’ın son bestesi ‘Hüzün Hoş Geldin’i yorumladı.

Şarkıcı, “Hayat bana fazla adil davranmadı. Acılarımla yoğruldum, büyüdüm ve olgunlaştım. Şimdi Anka Kuşu misali küllerimden doğuyorum” dedi.

Şarkısına klip çeken Tuğba Altıntop’un değişimi ise görenleri şaşırttı. Bazı takipçileri “Bu Tuğba mı?” şeklinde yorumlar yaptı.

Tuğba Altıntop, yıllar önce yaşadığı talihsiz kazanın ardından estetik operasyon geçirmişti.

Yazlıklarının bahçesinde uzun süre güneşlenen Altıntop, daha sonra su almak için kalktığında birkaç adım sonra başının dönesi sonucu dengesini kaybederek sert bir şekilde beton zemine düşmüştü.

Ciddi şekilde yaralanan ve burnu kırılan Tuğba Altıntop’un dişlerinde de kırıklar oluşmuş ve yüzüne cam kırıkları batmıştı.

Talihsiz kazadan sonra yüzündeki camlar çıkarıldıktan sonra yara izleri de giderilen Altıntop’un yüzüne yağ enjeksiyonu yapıldı.

Başına gelen kazayı estetik için fırsat olarak değerlendirdiği öne sürülen Altıntop, “Burnum kırık mı kalsaydı, ya da yapılmış burnum orantısız kalsaydı yüzüme cam kırıkları battı ve izler vardı. Ameliyatta çıkarıldı cam kırıkları. Yağ enjeksiyonu yaptırdım yüzüme. Ama hayatımın bana verdiği her iz beynimde.” diyerek olumsuz eleştirilere sitem etmişti.

İşte Altıntop’un yıllar içindeki değişimi;

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.