Su Sonia Herring Kimdir?

? ? Kaç Yaşında? Hayatı ve Biyografisi

’da milyonlarca kişinin izlediği sunucuya dair birçok şey merak ediliyor. ? ? Kaç Yaşında? merak edenler için derledik. Su Sonia Herring bir sunucusu ve vokaldir. 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. Şu anda 32 yaşındadır. Babası siyahi bir Amerikalı annesi ise emekli felsefe öğretmenidir. 1.73 boyunda ki Su Sonia Herring, kendi adını taşıyan SoniaHerring adlı YouTube kanallarında ve başka YouTube kanalında içerik üretmiş ve röportajlar yapmaktadır. Aynı zamanda 12 yıldır müzikle uğraşan ve profesyonel şarkıcılık yapan Sonia Herring, kendi kanalında son videosunda bu konuyu ele almıştır.

Su Sonia Herring'in Babası
Su Sonia Herring’in Babası ve Su Sonia Herring

Su Sonia Herring, YouTube’da “321GO” adlı kanalda “Soramazsın” adlı videoları sunmuştur. Su Sonia Herring hem kendi ismini taşıyan YouTube kanalında hemde “İnce İşler” ve “Mürekkep TV” adlı kanallarda da boy göstemiştir. Su Sonia Herring’in babası siyahi bir Amerikalıdır. Annesi emekli felsefe öğretmenidir.

Su Sonia Herning - Su Sonia Herning Kimdir.
Su Sonia Herring – Su Sonia Herring Kimdir?

Su Sonia Herring’in annesi ise Elif Herring’tir. Elif Herring emekli felsefe öğretmenidir. Dil eğitimi görmüş olan Su Sonia Herring iletişim alanında çalışmalar yapmaktadır. “Soramazsın” adlı videoları, işlediği konular ve sorduğu sorularla popüler olmuştur. Aynı zamanda alanına ilgi duyan Su Sonia’ın vokal olarak bazı yerlerde sahne aldığı bilinmektedir.

Su Sonia Herring, Su Sonia Herring Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı ve Biyografisi
Su Sonia Herring, Su Sonia Herring Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı ve Biyografisi

Su Sonia Herring, çocukluk ve gençlik yıllarını Ankara’da geçirmiştir. 7 yaşında dans ve eğitimleri alan Su Sonia Herring, Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Dil Bilimi Bölümünü bitirmiştir. Daha sonra İstanbul’a yerleşmeye karar veren Su Sonia Herring, editörlük ve tercümanlık gibi çeşitli meslek gruplarında faaliyet gösterdikten sonra internet alanında ve youtube’da içerik üretimine yoğunlaşmıştır.

Su Sonia Herring
Su Sonia Herring

Şu anda 32 yaşında olan 1.73 boyunda ki Su Sonia Herring, aynı zamanda okuduğu mezun olduğu alan olan dil alanında da çalışmalar yapmaktadır. Günümüzde de hala tercümanlık, editörlük ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise Su Sonia Herring’in sevgilisi olup olmadığı… Fakat bu konu ile ilgili bir bilgi edinilememiştir.

Su Sonia Eğitim Hayatını Şöyle Anlatıyor;

Su Sonia Herning - 321go Kanalı Sunucusu - Soramazsın
Su Sonia Herring – 321go Kanalı Sunucusu – Soramazsın – 321GO – Soramazsın Videoları

Birkaç adım ile anlatırsam sanırım daha net olacak; üniversitede Dilbilimi okudum. O sıralar 7 yaşımdan beri devam ettiğim dansla ve o yıllarda başladığım şarkıcılık ve müzikle daha çok ilgileniyordum. Mezun olduktan sonra birbirinden farklı çok işte çalıştım. Bu bana çok katmanlı bir bakış açısı kazandırdı. Heyecanımı her yitirdiğimde iş değiştirdim.

2012 civarlarında internet, dijital hak ve özgürlükler giderek daha çok ilgimi çekmeye başladı. Yani aslında en çok ilgi duyduğum alanı biraz geç keşfettim.

2015’te ’de ilk defa düzenlenen Gençlik İnternet Yönetişim Forumu’na katıldım. O zamandan bu yana asıl tutku duyduğum alanı bulduğumu düşünüyorum.

Su Sonia Herring

Su Sonia Herring’in hesabı ise şöyle; https://www.instagram.com/susot/?hl=tr

Su Sonia Herring’in YouTube kanalı ise Şöyle;

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja