Sosyal Medyadan Hem Sağlık Bakanını Hemde Hemşireyi Tehdit Etti!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kendisinden aşure isteyen Büşra hemşirenin talebini yerine getirdi. Kaan Altınok isimli bir kullanıcı, Büşra hemşireye cinsel saldırı tehdidinde bulunarak, Sağlık Bakanını da başına iş alırsın diye tehdit etti.

Kaan Altınok, Fahrettin Koca
Kaan Altınok, Fahrettin Koca

Ankara Şehir Hastanesi’nde görevli Büşra hemşire, sosyal medya hesabı üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan, “Başkanım bana bir tabak aşure gönderebilir misiniz teşekkür ederim” paylaşımıyla aşure istedi. Mansur Yavaş, hemşirenin talebine sosyal medya hesabı üzerinden, “Sevgili kızım Büşra, senin nezdinde Şehir Hastanesi’nde çalışan tüm sağlık personelimiz için aşurelerimiz yola çıkıyor. Afiyetle yiyin, iyi ki varsınız” yanıtını verdi.

Bir süre sonra ise S. Kaan Altınok isimli bir kullanıcı, Mansur Yavaş’ın tweetini alıntılayarak “Sevgili kızın Büşra’yi hoplatıcaz yakında. @fahrettinkoca bu kadının iş feshini sonlandırın hemen. Yoksa başka birisi başka yerini sonlandırır bunun başına iş alırsın” tehdidinde bulundu.

Şehir Hastanesine Aşure Gönderildi!

Mansur Yavaş’ın talimatı üzerine Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin mutfağında hazırlanan aşure, Ankara Şehir Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarına gönderildi.

Sağlık Bakanından Büşra Hemşire Açıklaması

Sosyal Medya’Dan Tepki Yağdı!

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.