Netflix Hediye Kartı, Kuponu, Promosyon Kodu Nasıl Alınır ? Nereden Alınır ?

Nedir ? Hediye Kartı veya Promosyon Kodu Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda Hediye Kartı Nasıl Alınır ? , Hediye Kuponu Nasıl Alınır ?, Promosyon Kodu Nasıl Alınır ? Bedava Promosyon yada kodu gibi sıkça merak edilen ve aratılan soruları yanıtlayacağız. , dünyaca ünlü , ve belgeselleri üreten ve dağıtımını yapan ’da kurulmuş ve yaklaşık 25 yıllık bir şirkettir. Netflix böyle büyük bir kuruluş ve site olduğu içinde çoğu insan üzerinden bu site aracılığıyla genellikle başta diziler olmak üzere filmler ve belgeselleri takip etmektedir.

Netflix Logo - Netflix Nedir ? Netflix Hediye Kartı veya Promosyon Kodu Nasıl Alınır ?
Netflix Logo – Netflix Nedir ? Netflix Hediye Kartı veya Promosyon Kodu Nasıl Alınır ?

Konumuza dönersek Netflix ilk 1 ay ücretsiz üyelik sunmaktadır. Bu üyelik koşullarından biri kart bilgilerinizi vermenizdir. 1 aylık süre dolduğunda otomatik olarak çekim yapacaktır unutmayın. 1 aylık ücretsiz üyeliği kolayca edinebilirsiniz. Şimdi Netflix Hediye Kartı Nasıl Alınır ? , Netflix Hediye Kuponu Nasıl Alınır ?, Nasıl Alınır ? Netflix Bedava Promosyon yada kodu gibi sıkça merak edilen sorulara geçelim.

Netflix Hediye Kuponu Nasıl Alınır ?Netflix Kuponu veya Promosyon Kodu Nasıl Alınır, Nereden Alınır ?

Netflix hediye kuponu siteleri üzerinden çeşitli indirimlerle satın alınabilir. Fakat bazı insanlar tamamen bedava kod veya pın numarası arıyorlar maalesef böyle bir durum söz konusu değil. Ama siz bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimal 1 aylık ücretsiz deneme süresini doldurdunuz.

Netflix Hediye Kodu Kuponu indirim ve promosyon kodu
Netflix Hediye Kodu Kuponu indirim ve promosyon kodu – Netflix Hediye Kartı

Size önerimiz örnegin, bu linkteki (https://www.picodi.com/tr/netflix) gibi belirli indirimlerle cüzi ödemeler yaparak izlemeniz maalesef bedava bir yolu yok. Veya bu linki de önerbilirim (https://www.jarrt.com/indirim-ve-kampanyalar/netflix.com) tabi bu siteler üzerinde ki indirim ve koşullar sürekli olarak güncellenmektedir.

Yalanı…

Netflix’in bazı sitelerde URL sonuna çeşitli arama sorguları eklenerek ücretsiz olarak kategorileri açtığını iddia eden yazılar var. Evet belki bazı zamanlar böyle bir açık meydana gelmiştir fakat bu yazı yazılana kadar o açık çoktan kapanmıştır boşu boşuna kendinizi yormayın ayrıca, bedava netflix kodu aramak içinde kendinizi yormayın onun yerine cüzi bir ücret ödeyerek kullanmayı deneyin en mantıklısı bu olacaktır. Yada kullanan bir arkadaşınızdan veya yakınınızdan şifresini isteyebilir ona cüzi bir miktar verebilirsiniz. Kısacası Bedava Netflix kodu, hediye kartı ve promosyon kodu gibi bir yok sadece indirimler var. Netflix böylelikle hizmetlerini sunuyor. Benzer siteler ise ve gibi siteler mevcut. Bedava izlemek istiyorsanız ’yi deneyebilirsiniz orada reklamlar mevcut ama çok canınızı sıkmayacak düzeyde diyebilirim. Yazımızı Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Eğer 1 Aylık Bedava Üyeliği Doldurmadıysanız Burayı Tıklayıp (https://www.netflix.com/tr/) Netflix’e bedava 1 ay üye olabilirsiniz

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.