Müge Anlı’nın Tahmini Yine Doğru Çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 1 Haziran 2020 itibariyle tekrar başladı. Müge Anlı’ya hasret sona ererken, Müge Anlı’nın bir tahmini daha doğru çıktı. Erzincan’da yaşayan 61 yaşında ki Halil Ergül 25 Aralık 2019 tarihinden ortadan kaybolmuştu. O günden itibaren kendisinden bir daha haber alınamayan Halil Ergül ile ilgili eşi Zeycan Ergül ve kızı Derya Ergül 9 gün sonra kayıp başvurusunda bulunmuş ve tüm şüpheleri üzerierine çekmişlerdi. Müge Anlı olay için yarın bir gün karlar eriyecek ve bir çoban o cesedi bulacak demişti. Halil Ergül’ün cesedi tıpkı Müge Anlı’nın dediği gibi Erzincan’da kırsal bir alanda bulundu.

Halil Ergül'ün Eşi Zeycan Ergül, Halil Ergül'ün Kızı Derya Ergül
Halil Ergül’ün Eşi Zeycan Ergül, Halil Ergül’ün Kızı Derya Ergül

Halil Ergül’ün Cesedi Bulundu!

61 Yaşında ki Halil Ergül şüpheli bir biçimde Erzincan’da ortadan kaybolmuştu. Halil Ergül’ün Eşi Zeycan Ergül ve kızı Derya Ergül’ün yaşlı ve sağlık durumu iyi olmayan adam hakkında 9 gün boyunca kayıp başvurusu yapmamışlar ve programda verdikleri çelişkili ifadelerle tüm şüpheleri üzerilerine çekmişlerdi. Halil Ergül’ün cesedi tıpkı Müge Anlı’nın tahmin ettiği gibi ortaya çıktı. 30 Nisan’da Halil Ergül’ün kaybından 125 gün sonra Erzincan’da bir çoban köpeklerin tilkileri kovaladığını gördü. O Tarafa doğru giden çoban dere yatağında önce cansız manken sandığı bir şey fark etti. İyice yaklaşan çoban, 61 Yaşında ki Halil Ergül’ün çürümüş bedeni ile karşılaştı.

Halil Ergül Müge Anlı
Halil Ergül Müge Anlı

Halil Ergül Cinayeti

Erzincan’da yaşayan 61 yaşında ki Halil Ergül 25 Aralık 2019 tarihinden ortadan kayboldu. O günden itibaren kendisinden bir daha haber alınamayan Halil Ergül ile ilgili eşi Zeycan Ergül ve kızı Derya Ergül 9 gün sonra kayıp başvurusunda bulundu. Halil Ergül’ün kaybı sonrası kardeşleri Nusrettin Ergül ve Selvinaz Akbulut Müge Anlı’nın programına gelerek kardeşlerini aramaya başladılar. Müge Anlı’nın programından sonra Erzincan emniyeti araştırmaları sonucu eşi ve kızının şüpheli ifadeleri nedeniyle dosyayı cinayet dosyasına dönüştü. Jandarma ve polis bölgede arama ve kurtarma köpekleri ile Halil Ergül’e ait bir iz ararken, anne ve kızı bizi programdan gönderin dedi. Bunun üzerine Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen ve Prof. Dr. Arif Verimli gitmek istiyorsanız gidin kimse sizi zorla tutmuyor fakat bu tavırlar eşini ve babasını arayan insanlar için normal değil dedi. Burada yayına bile katılmasa yakınını bulmadan gitmeyeceğini söyleyen onlarca insan var dedi. Halil Ergül’ün sürekli gittiği cami ve yakınında bulunan çay ocağında Halil Ergül’ü tanıyan arkadaşları konuştu. Halil Ergül’ün altına kaçırma gibi bir problemi olmadığını söylerken, kızı ise sıkılıp gitmiş olabilir dedi. Kızı Derya Ergül ayrıca Trabzon ve Sivas’ta olabileceğini iddia etti. Ayrıca kızı babam kendine bakar inşaatlarda bekçi olarak çalışabilir dedi.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et