Müge Anlı’da Gergin Dakikalar, Canlı Yayında Uçan Tekme Olayı Şok Etti!

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında kocasının anlattıklarına sinirlenen küçük gelin Fidan Arslan, canlı yayında uçan tekme attı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Türkiye’yi şoke eden bir gelişme yaşandı. 88 yaşında hayatını kaybeden Fadime Arslan’ın gelini tarafından uygulanan şiddet sonucu öldüğü iddiaları dehşete düşürmüştü. Küçük gelin Fidan Arslan’ın eşi Mehmet’ten şok etkisi yaratan iddia stüdyoda tansiyonu yükseltti. Küçük gelin kocasının anlattıklarına sinirlenince bir anda canlı yayınında eşi Mehmet Arslan’a uçan tekme attı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında. 88 yaşında hayatını kaybeden Fadime Arslan’a gelini tarafından uygulanan şiddet sonucu öldüğü iddiaları dehşete düşürmüştü.

ASLINDA NELER OLMUŞTU? ORTAYA ÇIKAN GÖRÜNTÜLER

9 çocuk 25 torun sahibi olan 88 yaşındaki Fadime Arslan’ın şüpheli ölümü, Müge Anlı’da ele alındı. Vefatından birkaç hafta sonra çıkan görüntülerde yaşlı kadının aynı adı taşıyan gelini tarafından şiddet görmesi “cinayet” şüphelerine neden olmuştu.

Fadime Arslan’ın çocukları ve torunları Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Arslan’ın ölümünün ardından torunun eşi tarafından çeşitli tarihlerde çekildiği belirlenen görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerde yaşlı kadının, gelini tarafından defalarca dövüldüğü görülüyor. Fadime Arslan’ı yıkayan kadının talihsiz kadının vücudunda morluklardan şüphelendiği de dile getirildi.

Olaya şahit olan Fadime Arslan’ın gelini Fidan da kendisinin de şiddet gördüğünü söyledi. 2 yıldır evin gelini olduğunu söyleyen Fidan Arslan, çocuğuyla tehdit edildiğini, kendisini ispat etmek için görüntülerini çektiğini belirtti.

GELİN FADİME ARSLANIN YAPTIĞI İŞKENCE GÖRÜNTÜLERİ

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından jandarma Fadime Arslan’ı gözaltına aldı. Arslan, ifadesinde, 40 yıldır kayınvalidesine kendisinin baktığını belirtip, “Altına kaçırıyor.

Bana hakaretler ediyordu. Sinir hastasıyım. Kendimi tutamayıp, kötü muamelede bulunduğum oldu. Gelinim kumpas kurup, bu görüntüleri çekmiş” dedi.

KÜÇÜK GELİN FİDAN ARSLAN’IN ŞOK EDEN HAREKETİ

Gelin işkencesinde Fadime Arslan cinayetini itiraf eden Küçük gelin Fidan Arslan’ın eşi Mehmet Arslan şok bir iddiada bulundu. ‘Fidan beni yengelerime eş tutuyordu, birlikte olduğumu düşünüyordu’ deyince ortalık karıştı.

Bir anda kocasına uçan tekme atan küçük gelin tüm okları üzerine çekti. Küçük gelinin annesi de kavgaya dahil olunca gergin dakikalar yaşandı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.