MHP İlçe Başkanı İntihar Etti!

Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir Evinde İntihar Etti

Milliyetçi Hareket Partisi () Gürsu İlçe Başkanı 46 yaşında ki Ali Osman Beysir, evinin bahçesinde kendi tabancasıyla intihar etti.

Ali Osman Beysir

Olay saat 22.00 sıralarında ’nın Gürsu ilçesinde meydana geldi. MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, evinin bahçesinde bilinmeyen bir sebepten dolayı kendi tabancasıyla intihar etti. Silah sesini duyan ailesi evden bahçeye indiklerinde, Beysir’i kanlar içinde yerde yatarken buldu. Ailenin ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipleri tabanca ile başına ateş eden Ali Osman Beysir’e ilk müdühaleyi yaptı. Ağır yaralı olarak abbulansla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılamn Beysir, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olayı duyan Ali Osman Beysir’in yakınları ve partililer hastaneye akın etti. Hastaneye gelen MHP İl Başkanı Cihangir Cihangir Kalkancı, çok üzüntülü olduğunu belirterek, “Akşam saatlerinde elim olay oldu. Teşkilat olarak çok üzüntülüyüz. Merhumun cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Orhaneli İlçesi Topuk Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet dilerim”. dedi. ekipleri olayla ilgili başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja