Metin Özkan’ın Moderatöre Ahkam Kesmesi Sonucu Hakan Bayrakçı Sütüdyoyu Terk Etti

Metin Özkan şunu susturun diye moderatöre ahkam kesmesi! Hakan Bayrakçı sinirlenerek canlı yayını böyle terk etti!

CNN Türk ekranlarında yayınlanan CNN Türk masası programında SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Metin Özkan'ın sözlerine sinirlenip canlı yayını terk etti.

Bayrakçı, daha sonra ise video konferans yöntemi ile bağlandığı yayına geri döndü.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Semiha Şahin'in sunduğu canlı yayında gergin anlar yaşandı. Gündemin tartışıldığı programda, gerginlik bir anda had safhaya ulaştı.Programın ilerleyen saatlerinde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, CNN Türk canlı yayınına telefonla bağlanarakAİHM'in Demirtaş kararını yorumladı.Programda, İYİ Partili Ağıralioğlu'na soru sormak isteyen Gazeteci Mehmet Özkan, “Semiha Şahin'e seslenerek, bir moderatör olarak müdahale eder misiniz? Ben soru sormak istiyorum. Hakan Bey'i susturun bir Hakan Bey'i” ifadelerini kullandı.

BAYRAKÇI, ÖZKAN'IN SÖZLERİNE SİNİRLENDİ

Programa video konferans yöntemi ile bağlanan Hakan Bayrakçı ise Metin Özkan‘ın sözlerine sinirlendi. Bayrakçı, “Hakan Bayrakçı 50 dakikadır konuşmuyor Metinciğim.İstersen bırakıp gideyim” dedikten sonra CNN Türk canlı yayınını terk etti.Mehmet Metiner de “Susturun lafı şık olmadı” diyerek Metin Özkan'a tepki göste

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.