Korkunç Trafik Kazası! Otomobil Demir Topuna Döndü!

Aydın’da Korkunç Trafik Kazası! Demir Topuna Döndü!

Aydın’da korkunç bir trafik kazası yaşandı. Aydın’a bağlı Germencik İlçesinde kamyonet ile çarpışmasının ardından demir yığını haline dönüştü. Kazada 3 kişi yaralandı.

Trafik Kazası, Aydın
Trafik Kazası, Aydın

Aydın’da trafik kazası saat 21.30 sıralarında Aydın- Karayolu kırsal Mursallı kavşağında meydana geldi. İzmir’den Germencik istikametine giden Yusuf Bircan (24) yönetimindeki 09 TJ 311 plakalı kamyonet ile aynı istikamette giden Selim Doğan (35) yönetimindeki 09 TG 270 plakalı çarpıştı. Kazada hurdaya döndü. Otomobil sürücüsü Selim Doğan ve yanındaki Hayriye Doğan (39) ile kamyonet sürücüsü Yusuf Bircan yaralandı.

Korkunç Trafik Kazası
Korkunç Trafik Kazası

Şans Eseri Ölen Olmadı!

Çevredeki vatandaşların ihbarı ile olay yerine , itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi. Otomobilde sıkışan Selim ve Hayriye Doğan’ı itfaiye ekipleri çıkardı. Yaralılardan Yusuf Bircan ambulansla Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, Selim ve Hayriye Doğan ise Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak altına alındı. Yaralıların durumunun ağır olduğu belirtildi. Kaza ile ilgili başlattı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.