Kayıp Tıp Öğrencisi Kaan Şimşek Ormanda Ölü Bulundu!

Hacettepe Tıp Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Kaan Şimşek, Çanakkale’de kayıplara karışmıştı. Maalesef kayıp tıp öğrencisinden acı haber geldi. Kaan Şimsek’in cansız bedeni ormanda bulundu.

Kaan Şimşek, Hacettepe Tıp Fakültesi Öğrencisi Kaan Şimşek, Çanakkale
Kaan Şimşek, Hacettepe Tıp Fakültesi Öğrencisi Kaan Şimşek, Çanakkale

Çanakkale’de ailesiyle gittiği yazlıkta ortadan kaybolan Hacettepe Tıp Fakültesi öğrencisi Kaan Şimşek ormanda ölü bulundu. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Kocaköy köyü sahilinde bulunan yazlık evde ailesi ile kalan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi 23 yaşında ki Kaan Şimşek, dün akşam saat 17.00 sıralarında evlerinin yakınında basketbol oynadıktan sonra ortadan kaybolmuştu. Eve dönmemesi üzerine endişelen ailesi polise haber vermişti.

Aile Jandarmaya Kayıp İhbarında Bulundu!

Akşam olmasına rağmen oğullarının eve dönmemesi üzerine endişelenen Mükremin-Nadire Şimşek çifti, jandarmaya kayıp ihbarında bulundu. İhbar üzerine jandarma ve AFAD ekipleri, bölgede arama kurtarma çalışması başlattı. Sabaha kadar devam eden çalışmalarda, Kaan Şimşek’in izine rastlanamadı. Ne yazık ki bugün Kaan Şimşek’in cansız bedeni ormanda bulundu.

Kaan Şimşek’in Babası “Sınava Hazırlanıyordu”

23 Yaşında ki tıp öğrencisi Kaan Şimşek’in babası Mükremin Şimşek, oğlunun her gün sitelerinin bahçesindeki basketbol sahasında top oynadığını, bazı günler de doğa yürüyüşleri yaptığını söylemişti. Şimşek, şunları anlattı:

“Pazartesi günü sınavı var, ona hazırlanıyordu. Evden uzaktan eğitimine devam ediyordu. Dün de biraz top oynadı. Daha sonra eve gelip yanına 2 poğaça, 1 şişe su ve 1 muz alıp annesine ‘ben biraz yürümeye gidiyorum’ diyor. Sonra akşam eve dönmedi. Beşiktaş maçı vardı, kesinlikle kaçırmazdı. Devre arası olunca eşime, ‘bu işte bir terslik var’ dedim. Kaan maçı kesinlikle kaçırmazdı. Ben çıkıp baktım sahanın ışıkları kapalı. Tüm siteye haber verip aradık, ardından jandarmaya bilgi verdik.”

Mükremin Şimşek

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.