Kayıp Bekçiler Ömer Özer ve Oktay Avcı Aranıyor!

Ömer Özer ve Oktay Avcı İsimli 2 Bekçi Denize Açıldıktan Sonra Kayboldu!

Mersin’in Tarsus ilçesinde, kayıkla denize açıldıktan sonra kendilerinden bir daha alınamayan bekçiler . Tarsus Müdürlüğü kadrosunda görevli mahalle bekçileri Ömer Özer ve Oktay Avcı’nın bulunması için arama- çalışması başlatıldı.

Kayıp Bekçiler, Ömer Özer, Oktay Avcı, Mersin , Tarsus
Kayıp Bekçiler, Ömer Özer, Oktay Avcı, Mersin , Tarsus

Tarsus’ta Kayıkla Denize Açılan Bekçiler Kayıp!

Olay, saat 06.30 sıralarında Tarsus’taki Kulak Mahallesi’nde Berdan Nehri’nde meydana geldi. İlçe Müdürlüğü kadrosunda görevli mahalle bekçileri Ömer Özer ve Oktay Avcı, iddiaya göre Berdan Nehri’nin denize döküldüğü bölgede balık tutmak için kayıkla denize açıldı. Kıyıda bekleyen arkadaşları, ikiliden alamayınca polise bildirdi. Bölgeye jandarma, Sahil ve ekipleri sevk edildi. Ekipler, 2 mahalle bekçisini bulmak için arama- çalışma başlattı.

İnsansız Hava Araçları İle Aranıyorlar…

Mersin’in Tarsus ilçesinde, kayıkla denize açıldıktan sonra haber alınamayan Tarsus Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli mahalle bekçileri Ömer Özer ve Oktay Avcı’nın bulunması için arama- kurtarma çalışması devam ediyor. Sahil , ve jandarma ekipleri kaybolan bekçileri karadan, denizden ve havadan yaptıkları çalışmalarla arıyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.