Kafe, Sinema, Tiyatro ve Benzeri Alanlar Bu Gece İtibariyle Kapatılacak!

İçişleri Bakanlığı Tarafından Açıklandı! Tedbirleri Kapsamında kahvehaneler, kafeler, ve alanları Bu Geceden İtibaren Kapatılacak!

İçişleri Bakanlığınca, 81 il valiliğine “koronavirüs tedbirleri” konulu ek bir genelge daha gönderildi. Genelge ile bugün saat 24.00 itibariyle sinema, kafeterya, kahvehane alanlar corona virüs önlemleri kapsamında kapatıldı.

Koronavirüs Kapatılacak İşletme Türleri
Koronavirüs Kapatılacak İşletme Türleri

İçişleri Bakanlığı “Koronavirüs Tedbirleri” Konulu Ek Genelge Yayınladı!

Örgütü (DSÖ) tarafından olarak nitelendirilen koronavirüs (Kovid-19) ından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla önlemler alınmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığınca, 81 il valiliğine “koronavirüs tedbirleri” konulu ek bir genelge daha gönderildi.

Koronavirüs Nedeniyle Kapatılacak İşletme Türleri

Genelge ile bugün saat 24.00 itibariyle tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, , birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları ( ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulacak.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.