İzmir Torbalı’da İlçe Sağlık Müdürü Öldürüldü

İzmir torbalıda ! İlçe müdürü 2 çocuk babasıFuat Mehmet Park (53) evine giren hırsız tarafından tabancayla öldürüldü.

Ayrıca Dr. Harun Gülcemal’nin eşi bir çocuk annesi Hatice Gülcemal ise evlerine gelen bir kişinin silahlı saldırısı sonucu öldürüldü. 

Saldırgan, polis tarafından her yerde aranıyor. Zanlının köşeye kıstırıldığı olayda meydana gelen çatışmada ise bir polis ağır yaralandı, zanlı kaçtı.

AYNI SAATTE EŞİ DE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

İzmir polisi, İlçe Müdürü Park’ın olayını araştırırken ikinci bir haberi aynı ilçede Alpkent Mahallesi 1032 sokakta meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, şüpheli Park’ı öldürdükten sonra sokakta karşılaştığı Harun Gülcemal’i silahla tehdit ederek ondan da para istedi. Harun Gülcemal’i tehditle evine kadar götürdüğü söylenen şahıs burada da Dr. Harun Gülcemal’in eşi Hatice Gülcemal’i silahla vurarak öldürdü ve olay yerinden kaçtı.

POLİSİ AĞIR YARALADI, İKİ SALDIRGAN ARANIYOR

Bu olayların ardından İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri alarma geçti. Polis, yaklaşık 700-800 metre mesafede işlenen 2 cinayet arasında ilişki olabileceği şüphesiyle soruşturmayı bu yönde genişletti.

AA

ZANLI POLİSLE ÇATIŞTI: 1 POLİS AĞIR YARALI

Öte yandan, saldırganın izi tespit edildi ve Yazıbaşı Mahallesi’nde bulunan bir otelde olduğu belirlendi. Ekipler otelin çevresinde geniş önlemleri aldı.

Burada polis ve jandarmanın teslim ol çağrısına uymayan şahıs ile polis arasında çatışma çıktı. Çatışmada bir polis ağır yaralandı.

POLİS AMELİYATA ALINDI

Durumu ağır olan polis memuru Y.K.(35), ekip arkadaşlarının durumu bildirmesi üzerine gelen ambulansla önce Devlet Hastanesi´ne, daha sonra da Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi´ne sevk edildi. Burada tedaviye alınan polis memurunun ameliyata alındığı bildirildi.

ZANLI AYAĞINDAN YARALI HALDE KAÇTI

Zanlının ise çatışmada ayağından yaralandığı belirlendi. Ayağından yaralanan şahıs otelin alt katında bulunan marketin pencere camını kırarak, arka taraftaki araziye kaçtı.

DHA

POLİS VE JANDARMA TEYAKKUZDA 

İzmir polisini alarma geçiren silahlı saldırganla ilgili başlatılan geniş çaplı kapsamında, Özel Polisleri ve Jandarma ekipleri ilçeyi abluka altına aldı. güçleri, silahlı saldırganın yakalanması için çevrede geniş çaplı arama başlattı.

VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜ İLÇEYE GELDİ

’da peş peşe yaşanan iki cinayetin ardından İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile Emniyet Müdürü  Hüseyin Aşkın İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek hakkında aldı. Dr. Gülcemal’in ifadeleri doğrultusunda eşgali belirlenen şüphelinin yakalanması için başlatılan çalışmalar sürdürülüyor.

DR. GÜLCEMAL, 1 HAFTA ÖNCE SALDIRIYA UĞRADI

Torbalıda sağlık camiasında işlenen iki cinayetle ilgili sürdürülürken, bu arada Dr. Harun Gülcemal’in yaklaşık bir hafta önce Torbalı Devlet Hastanesi’nde bir hasta yakını tarafından saldırıya uğradığı öğrenildi. D. Gülcemal’in bu olaydan sonra saldırgan hakkında şikayetçi olduğu ve yürütüldüğü anlaşıldı. Polisin bu ayrıntıları da incelediği belirtildi. AJANSLAR

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.