İstanbul’da Karakol Önünde Erkek Arkadaşının Silahlı Saldırısına Uğradı

İstanbul’da karakolun önünde dehşet!

Beyoğlu’nda bir kadın tartıştığı erkek arkadaşı tarafından silahlı saldırıya uğradı. Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleşen olayda saldırgan gözaltına alındı, kadın ise hastaneye kaldırıldı.

Olay, Tarlabaşı Bulvarı’nda Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde saat 08.30 sıralarında  meydana geldi. Sevgili oldukları iddia edilen bir kadın ve bir erkek arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine 50 yaşlarında olduğu öğrenilen erkek silahını çıkararak sevgilisine ateş açtı. Silahtan çıkan kurşunlardan biri sol kasığına isabet etti. Kadın kanlar içinde yere yığılırken saldırgan erkek ise Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki ekipler tarafından etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Yaralı kadının kan kaybettiğini gören ekipler olay yerine ambulans çağırdı.

https://i.haber3.com/files/agency/2020/7/6/2119050/2119050_0.jpg

YARALI ARKADAŞININ ELİNİ BİR AN OLSUN BIRAKMAYARAK MPRAL VERMEYE ÇALIŞTI
Bir kadın ise kaldırımda kanlar içinde yerde yatan yaralı arkadaşının yardımına koştu. Yaralı arkadaşının elini bir an olsun bırakmayarak sağlık ekipleri gelene kadar arkadaşına destek oldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise yaralı kadına ilk müdahaleyi yaparak Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.

DHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.