İsmail Küçükkaya Boşandığı Eşi İle İlgili Konuştu!

FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya, eski eşi ile ilgili hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. İsmail Küçükkaya gazetecilere yapılan eş zamanlı karalama kampanyalarına dikkat çekti.

İsmail Küçükkaya ve Eda Demirci
İsmail Küçükkaya ve Eda Demirci

İsmail Küçükkaya’nın, Sözcü gazetesinden Hande Zeyrek’e verdiği röportaj şöyle:

Siz de özel hayatınıza ilişkin bir takım iddialarla saldırıya uğruyorsunuz…

Çok açık değil mi? Ne anlatayım ki? Bu asılsız iddialarla ilgili konuşmak istemiyorum. Kamuoyunu meşgul etmeyelim.Cevap hakkınızı neden kullanmıyorsunuz?Bizim boşanmamız karşı tarafın talebi üzerine anlaşmalı olarak gerçekleşti. Yani karşı taraf davasından, iddiasından vazgeçti ve boşanma kararı da yine kendisinin talebiyle 30 Ocak 2020’de kesinleşti. Resmen boşanmamızın üzerinden bugüne kadar 6 ay geçti. Neden şimdi bu asılsız iddiaları yeniden gündeme getirdiğini kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Ayrıca bu iddiaları sahiplenenler ile benim gibi gazetecilere eş zamanlı yürütülen itibarsızlaştırma çabalarının birlikte değerlendirilmesi gerekir.

Karalama kampanyasını iki yıl önce boşanma davasının açılmasıyla başlatan malum basın kuruluşuna karşı açtığımız tazminat davalarından birisi sonuçlandı. Mahkeme o kuruluşu 30 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum etti. Yasal mercilere müracaat etme dışında hiçbir açıklama yapmadım. Bir hakkımız varsa yasal yollarla aranmasını tercih ederim. Nitekim şahsımı ve mesleki varlığımı hedef alan bu iftira ve linç kampanyasına karşı da yasal yollara başvuruyorum.

Yazının Devamı İçin Tıklayın

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.