Güldür Güldür Naime Kimdir? Ecem Erkek Kimdir?

Güldür Güldür Naime ? Ecem Erkek ? ? ? Güldür Güldür Naime Karakteri…

Ecem Erkek, ’da Canlandırdığı “Naime” karakteri ile seyircinin beğenisini kazanan bir haline geldi. Peki Naime karakterini canlandıran Ecem Erkek ? Ecem Erkek yani Naime ile ilgili tüm merak ettiklerinin yazımızda…

Ecem Erkek Kimdir, Güldür Güldür Show Naime
Ecem Erkek Kimdir, “Naime”

Ecem Erkek ? “Naime” Kimdir?

Memleketi olan başarılı Ecem Erkek doğumludur. 1989 yılında ’da doğan yetenekli oyuncu şu anda 30 yaşındadır. 25 Haziran doğumlu Ecem Erkek ayrıca yengeç burcudur. Ecem Erkek eğitim hayatına ise Ankara’da başlamış ve burada sürdürmüştür. 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesinden mezun olduktan sonra 2007-2008 yılları arasında, Mamak Belediyesi Konservatuvarında eğitimini tamamladı.

Güldür Güldür Show Naime
Güldür Güldür Show Naime

Ecem Erkek daha sonra Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon eğitimi alarak eğitim hayatına 2009 yılında, Tiyatrosunda kursiyerlik yaparak devam etti. 2010 yılında ise Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Ana Dalı Bölümünü kazanarak eğitim hayatına devam etti. Birçok oyununda sahne almıştır. Televizyon kariyeri ise Star ’de yayınlanan Hayat Sırları adlı dizide “Şirin” isimli karakterle başlamıştır. Ecem Erkek, Hayat Sırları dizisinde Ecem Erkek, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü Ahmet Mümtaz Taylan ve Devrim Yakut gibi başarılı oyuncular ile birlikte rol aldı. 2018 yılında Show ’de yayınlanan Güldür Güldür Show’da “Naime” karakteri ile seyircinin beğenisini kazanan Ecem Erkek, en büyük hayalinin ise bir sinema filmi çekmek olduğunu söylemiştir.

Şu anda Özel hayatında ise Ecem Erkek, kendisi gibi tiyatro oyuncusu olan Yüce Armağan Erkek ile evlidir. Binnur Kaya’yı rol model aldığını beyan etmiştir. Son olarak oyuncunun boyu ve kilosunu merak edenler için Ecem Erkek 61 kg, 1.64 m boyundadır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja