Güldür Güldür Naime Kimdir? Ecem Erkek Kimdir?

Güldür Güldür Naime ? Ecem Erkek Kimdir? ? ? Güldür Güldür Naime Karakteri…

Ecem Erkek, ’da Canlandırdığı “Naime” karakteri ile seyircinin beğenisini kazanan bir . Peki Naime karakterini canlandıran Ecem Erkek Kimdir?. Naime ile ilgili tüm merak ettikleriniz yazımızda…

Ecem Erkek Kimdir, Güldür Güldür Show Naime
Ecem Erkek Kimdir, Güldür Güldür Show “Naime”

Ecem Erkek? “Naime” Kimdir?

Memleketi olan başarılı oyuncu Ecem Erkek doğumludur. Ecem Erkek, 1989 yılında ’da doğmuştur. Naime karakteri ile tanıdığımız yetenekli oyuncu şu anda 30 yaşındadır. 25 Haziran 1989 tarihinde dünyaya gelen Ecem Erkek ayrıca yengeç burcudur. Ecem Erkek eğitim hayatına ise Ankara’da başlamış ve burada sürdürmüştür. 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesinden mezun olmuştur. Daha sonra 2007-2008 yılları arasında, Mamak Belediyesi Konservatuvarında eğitimini tamamlamıştır.

Güldür Güldür Show Naime
Güldür Güldür Show Naime

Ecem Erkek daha sonra Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon eğitimi almıştır. Daha sonra eğitim hayatına 2009 yılında, Tiyatrosunda kursiyerlik yaparak devam etmiştir. 2010 yılında ise Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünü kazanmıştır. Birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. Televizyon kariyeri ise Star ’de yayınlanan Hayat Sırları adlı dizide “Şirin” isimli karakterle başlamıştır. Ecem Erkek, Hayat Sırları dizisinde Ecem Erkek, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü Ahmet Mümtaz Taylan ve Devrim Yakut gibi başarılı oyuncular ile birlikte rol almıştır. 2018 yılında Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’da “Naime” karakteri ile seyircinin beğenisini kazanan Ecem Erkek, en büyük hayalinin ise bir filmi ç olduğunu söylemiştir.

Ecem Erkek Boyu Kaç? Kilosu Kaç?

Şu anda özel hayatında ise Ecem Erkek, kendisi gibi tiyatro oyuncusu olan Yüce Armağan Erkek ile evlidir. Binnur Kaya’yı rol model aldığını beyan etmiştir. Son olarak, oyuncunun boyu ve kilosunu merak edenler için Ecem Erkek 61 kg, 1.64 m boyundadır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.