Gökçe Eyüpoğlu Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Gökçe Eyüpoğlu Kimdir?

Gökçe Eyüpoğlu 1983 yılının ağustos ayında doğmuştur. Genç oyuncunun çocukluğundan beri oyunculuğa ilgisi bulunmaktadır. Gökçe Eyüpoğlu, Orta okulda her dönem sonu, yazdığı oyunlar sahnelenirken , hayatının ilerleyen bölümlerinde de kulüplerinde yer almıştır. Aslında Kamu Yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu 2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim almaya başlamış ve Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır.

Gökçe Eyüpoğlu
Gökçe Eyüpoğlu

dizisi ile tüm Türkiye tarafından tanınan Gökçe Eyüpoğlu, devam eden süreçte oyunculukla ilgili farklı yöntem ve tekniklere ilgi duymuş, Merve Taşkan ve Deniz Erdem gibi isimlerle de bu konularda çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Gökçe Eyüpoğlu - Gökçe Eyüpoğlu Kimdir
Gökçe Eyüpoğlu – Gökçe Eyüpoğlu Kimdir

En son Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer almışken, arkadaşıyla birlikte yazdığı uzun metraj senaryosu da TRT Filmleri projesi çerçevesinde çekilmiştir. Oyuncu çeşitli tiyatro , dizi ve sinema projeleriyle kariyerine ve hayallerinin peşinde koşmaya devam etmektedir.

Gökçe Eyüpoğlu’nun İnstagram Hesabı ise Şöyle;

https://www.instagram.com/gokceeyupoglu.fc/?hl=tr

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.