Fatih Portakal FOX TV’den İstifa Etti! Tabiatla Bütünleşeceğini Söyledi!

FOX Ana Haber sunucusu , ’den ayrılmaya karar verdiğini açıkladı ve istifasını sundu. , istifasının nedenini de açıklayarak FOX Habere istifasını sundu. , “1-10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım ’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. dedi.

Fatih Portakal Neden İstifa Etti
Fatih Portakal Neden İstifa Etti?

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal istifa ettiğini açıkladı. ’den de bir geldi. Fatih Portakal bundan sonra tabiatla bütünleşmek istediğini ve huzur içinde ailesiyle birlikte olmak istediğini vurguladı. Fatih Portakal, İstifasının nedenini ise şöyle açıkladı.

1-10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım FOX Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,“Ne yapmak istiyorum?”sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi. Başta , dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Kararı bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla.

Fatih Portakal

Fatih Portakal Üzerinden Şu Paylaşımları Yaptı!

FOX Haber ise şu İle Kamuoyunu Bilgilendirdi…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja