Çoklu Baro Yasasına Tepki Gösteren Gazeteci Nevşin Mengü’ye Çirkin Saldırı!

Nevşin Mengü’ye çirkin saldırı!

Gazeteci Nevşin Mengü, Çoklu Baro Yasa Tasarısı’nın Meclis’ten geçmesine tepki gösterdi. Mengü’nün paylaşımına AK Parti’ye yakın isimden konuyla ilgili çirkin ifadelerle yanıt geldi. 

Nevşin Mengü'ye çirkin saldırı!

Gazeteci Nevşin Mengü, Çoklu Baro Yasa Tasarısı’nın dün gece yarısı komisyondan geçmesine “Çoklu baro yasa tasarısı gece 03.20de komisyonda geçti. Hayırdır yangından mal mı kaçırıyorsunuz?” ifadeleriyle tepki gösterdi. 

Mengü’nün bu ifadelerine Twitter üzerinden yanıt veren İbrahim Güngör isimli kişi “Günaydın bayan ıslak” ifadelerini kullandı.

Daha önceden AK Parti ve Başbakanlık’ta tanıtım medya’da görev aldığını belirten Güngör’ün bu ifadelerine tepki yağdı.

https://i.haber3.com/uploads/content/1SBQ.jpg?v=1594021914

İBRAHİM GÜNGÖR KİMDİR?

İbrahim Güngör, TCC Turizm danışmanlık firması’nın Yönetim Kurulu Başkanı. Firmanın tanıtımına göre; uluslararası standartlarda Sağlık, Eğitim, Emlak, Dış ve İç Ticari hususlarında danışmanlık hizmeti veriyor. 

TCC Turizm Danışmanlık, Yükseköğretim Kurulu, Ticaret Bakanlığı, Türk Hava Yolları, Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Hacettepe Üniversitesi ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi gibi kurumlara danışmanlık hizmeti veriyor.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et