Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na hakaret dolu Yeni Bir Tehdit!

Kılıçdaroğlunun duyurusundan sonra yeni bir tehdit

Alaattin Çakıcı, Genel Başkanı 'nun suç duyurusunda bulunmasından sonra yeni bir tehdit ve hakaret mesajı gönderirken, “Çakal uyuyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene..” dedi.

Alaattin Çakıcı

Dünkü tehdidinde “Vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir potaya koyarsan hayatının en büyük hatasını yaparsın ben yaşarken ölçündeki söylemlerinin dışına çıkarsan seni bakla kazığı ila tanıştırırım” diyen Çakıcı, bugünkü mesajında da “Sayın Bahçeli'yi ağzına alma. Sen onun koç yumurtası bile olamazsın” ifadesini kullandı.

Kamuoyunda “Af yasası” olarak bilinen Ceza İnfaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan mafya lideri Alaattin Çakıcı, bugünkü toplantısında dünkü tehdidine yanıt veren lideri Kılıçdaroğlu'na bir kez daha tehdit ve hakaret içerikli mesaj gönderdi. 

Kılıçdaroğlu'nun toplantısındaki “Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söylemez” sözlerini hatırlatan Çakıcı, “Be dilinin ayarı olmayan bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun” ifadesini kullandı. 

Çakıcı'nın hesabından yayınladığı mesajı şöyle: 

“Kılıçdaroğlu ve avanesi;

Sizler yıllardır her gün devlete hakaret etmektesizin. Siz her türlü ahlaksızlığı ve hakareti meşru zeminlere taşıyorsunuz. 

Demin basın açıklamasını izledim. ‘Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söylemez' ifadesini kullanıyorsun. Be dilinin ayarı olmayan bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun.

Sen ve avanene sesleniyorum: Başta sende avanende o yürek var mı, ben her gün sokaktayım. Çakal gibi uyuyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene. Soruyorum, sende ve avanende o yürek var mı?

Kuvayi Milliye ruhundan bahsediyorsun. Kuvayi Milliye ruhu 'nin manevi tapusudur. Kuvayi Milliye ruhu taşıyanlar, PKK ve silahlı sol örgütlerle birlikte hareket edemez. Hadi oradan gafil. 

Sende olsa olsa bölücülük ruhu vardır. 

Be devlet düşmanı sakın 'ü ağzına alma. O yalaka ağzınla Atatürk'ün manevi değerlerini kirletme. Seksen üç milyon seni iyi tanıyor. Sayın Bahçeli'yi ağzına alma. Sen onun koç yumurtası bile olamazsın. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.