Bir Siyanür Vakası Daha 3 Kişi Evde Ölü Bulundu! İş Adamı, Eşi Ve Çocuğu Öldü!

İstanbul Bakırköy’de Bir Siyanür Vakası Daha

İstanbul Bakırköy’de bir evde biri çocuk 3 kişinin cesedi bulundu. Bakırköy Kaymakamlığı, ”Yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir” dedi. İş adamı ile eşi Zübeyde ve yedi yaşındaki çocukları Ali Delen’in cansız bedenleri İstanbul Bakırköy’deki evlerinde bulunurken, polisin ilk değerlendirmesine göre; baba siyanürle intihar etti, eşi ve çocuğu da kokudan etkilendi. Fakat savcılık, “Delen, önce eşinin ve çocuğunun zehirlenmesine sebebiyet verdi, ardından intihar etti” değerlendirmesi yaptı. Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’ndan, ‘hanımefendi evden çıkmaya çalışmış…’ açıklaması yürek yakarken; ’in Kuyumcukent’teki iş yerinde ticareti ile uğraştığı ve bir takım internet siteleri üzerinde kayıt dışı ticari işlemler nedeniyle aşırı derecede borçlandığı bilgisine ulaşıldı. 

Bir Siyanür Vakası Daha…

Bu sabah 06.45’te Bakırköy Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Numara 6’daki apartmanın 4’ncü katındaki 8 numaralı dairede yaşandı. Apartman sakinleri, dairenin açık olan kapısı önünde, Zübeyde Delen’in (38) cansız bedenini görüp polisi aradı. Hemen eve gelen polis, daireden gelen yoğun koku üzerine AFAD’a verdi.

İstanbul Bakırköy Siyanürle Ölüm - Bahattin Delen, Zübeyde Delen
İstanbul Bakırköy Siyanürle Ölüm – , Zübeyde Delen

Polis Geniş Önlemleri Aldı

Polis bina ve çevresinde önlem alırken, gelen AFAD (KBRN) ekipleri, özel kıyafetler giyip içeri girdi. Ekipler evin salonunda yerde Kapalıçarşı’da kuyumcu olan Bahattin Delen (38) ile çiftin 6 yaşındaki oğulları Ali’nin cansız bedenini buldu.

Kapatıldı

Polis, olayın olduğu sokağı kapatarak binada bulunanları tahliye ederken, ailenin yakınları sinir krizi geçirdi.

Odada Siyanür Bulundu

Evde yapılan incelemede bir odada siyanür bulundu. Yapılan araştırmalar sonunda annenin, siyanürden zehirlenmeye başladığı anda can havliyle istemek için daire kapısını açtığı ancak aynı yerde hayatını kaybettiği belirlendi. Cesetler ’na gönderildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.